Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Dochodzenie odszkodowań

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Jesteśmy specjalistami w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych instytucji zobligowanych do usunięcia szkody. Dzięki nam skutecznie i bez żadnych problemów odzyskają Państwo należne pieniądze. Tylko dzięki wyspecjalizowanej Kancelarii Prawnej można liczyć na uzyskanie pełnego odszkodowania, adekwatnego do rozmiarów doznanej szkody. Dochodzimy odszkodowań do 18 lat wstecz. Zapraszamy do kontaktu: a.zajac@omega-kancelaria.pl

  Odpowiedz Cytuj
 • Samo
  Wysłany: 2017-02-23 21:10:14

  Witam. Zostało mi zaniżone odszkodowanie . Wyliczylem części na allegro zamienniki najtańsze i jest różnica . Ubezpieczalnia wyliczyla mniej. To nie wiem skąd oni te ceny biorą. Czy da się jakoś na nich wpłynąć aby zwiekszyli odszkodowanie .
 • Reklama

 • przemo
  Wysłany: 2017-02-27 15:49:16

  po otrzymaniu odszkodowania z oc sprawcy proszę o przesłanie kosztorysu na info@erepolska.pl. Przeliczymy go i zaproponujemy dopłatę .
 • magda
  Wysłany: 2017-08-27 22:56:47

  Moim zdaniem w takich sprawach najlepiej sprawdzi się EuCO.
 • Kolos
  Wysłany: 2018-04-05 15:36:40

  Jakiś czas temu doznałem urazu w wypadku komunikacyjnym, mogę polecić Kancelarie Legatis. Dzięki nim walka o odszkodowanie była sprawna i wszystko potoczyło się błyskawicznie na moją korzyść. Jak najbardziej polecam. https://kancelarialegatis.pl/
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.