Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

kolizja drogowa

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • ja
  Wysłany: 2009-01-11 17:44:05

  Proszę o poradę

  Odpowiedz Cytuj
 • Witam chciałbym się dowiedzieć czy policja na miejscu kolizji jest zobowiązana do sporządzenia protokołu dotyczącego trzeźwości kierowców?
 • Reklama

 • Witam Mam pytanie jak wygląda sprawa gdy dojdzie do kolizji z powodu wymuszenie pierszeństwa?Z góry dziękuję za pomoc
 • Witam Mam takie pytanie mój syn spowodował kolizję drogową nic nikomu się nie stało, ale problem jest w tym, że on nie ma uprawnień do kierowania pojazdów i co może mu grozić?Z góry dziekuję za pomoc
 • witam Mam takie pytanie wczoraj brałem udział w kolizji drogowej nic nikomu się nie stało kolizja nie była z mojej winy, ale trochę i ja za szybko jechałem czy może mi coś grozić?Z góry dziękuję za odpowiedzi
 • Witam, mam takie pytanie a mianowicie rok temu (listopad 2012) samochodem męża jechała osoba X. Deszcz , ślisko z przodu jechały 2 inne samochody. Samochód 1 uderzył w psa po czym samochód 2 lekko wjechal w tyl samochodu 1 a samochód męża w samochód 2. Samochód w który wjechał mąż miał jedynie lekko pęknięty zdeżak, nie mniej jednak samochód czyli osoba X uciekła z miejsca kolizji. Dodam że samochód nie stał na mojego męża a na wcześniejszego właściciela. Po 2 tygodniach mąż został wezwany na policje w celu złożenia zeznań, powiedział że nie jechał samochodem i nie wie kto samochodem jechał i nie jest w stanie powiedziedz, dostał mandat i sprawa na tym się zakończyła. Teraz po roku dostal pismo z ubezpieczalni aby potwierdzić szkody samochodu nr 2 w który wjechal. Jak on ma to zrobić skoro on nie prowadził pojazdu, po drugie samochód męża jest juz dawno zezłomowany bo porostu się zepsuł a byl to stary peugeot za 1,200 zł. Co zrobić w takiej sytuacji? czy coś mu grozi za to?
 • To mi wygląda na sprawę związaną z odszkodowaniem, tamten "samochód 2" zgłosił szkodę do firmy ubezpieczeniowej. Tu nalepiej udać się do prawnika, w Łodzi pani Madgalena Chróścielewska jest specjalistą z prawa cywilnego.
 • Witam. Jechałem wąska drogą bez namalowanych żadnych linii. Cały czas trzymałem się prawej krawędzi jezdni. Pan na motocyklu jechał po lewej stronie jezdni tak jak by pod prąd. On jechał przede mną i w momencie gdy zrownalismy się to wjechał we mnie i on wpadł do rowu. Zaznaczam że nie było żadnych linii i ja również jechałem na motocyklu. Czyja to wina ?
 • Witam. Dzisiaj około godziny 12:40 miałem kolizję jechałem z rodziną starszy pan wjechał mi w tył samochodu on jechał z żoną do szliśmy do porozumienia że nie wzywamy policji i spiszemy oświadczenie i sporządziliśmy oświadczenie w dwóch egzemplarzach. Czy nie będę miał problemu z wypłatą odszkodowania. I jaki czy można np. teraz zgłosić ten fakt na policję?
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane