Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

odszkodowanie od biedronki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Mam pytanie . Bedac na zakupach w biedronce , pracowniczka biedronki najechala mi na noge wozkiem widlowym co skonczylo sie skreceniem kostki , ze sklepu zabralo mnie pogotowie i mam zalozony gips szynowy. Kierowniczka dala mi papier do wypelnienia bym ubiegala sie o odszkodowanie . Ile moge od nich otrzymac ? nie chce wpisac jakiejs wygorowanej kwoty zeby sie osmieszyc . dodam tylko ze w protokole zostalo napisane ze Pani wozkiem jechala prawidlowo , ja po prostu cofnelam sie i nie zauwazylam jej a ona po prostu mnie nie widziala

    Odpowiedz Cytuj
  • ciekawa kwestia. Albo dostaniesz odszkodowanie ze swojego ubezpieczenia (o ile jesteś ubezpieczony), albo szczęśliwym trafem dostaniesz odszkodowanie do Jeronimo Martins bo to on jest właścicielem Biedronki. Wg mnie powinieneś skontaktować sie z prawnikiem. Jeśli nie dostaniesz odszkodowania od sprawcy wypadku to powinieneś skierować sprawę do sądu, bo ewidentnie należy ci sie odszkodowanie od Jeronimo Martins.
  • Reklama

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane