Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Polisolokaty - dochodzenie roszczeń

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • kancelaria@intrest.com.pl -

  kompleksowa pomoc osobom poszkodowanym w zakresie dochodzenia roszczeń zarówno na etapie polubownym oraz sądowym w wyniku zawartych umów indywidualnego lub grupowego ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (tzw. polisolokaty), które w związku z rozwiązaniem umowy utraciły część wpłaconego kapitału.

  Skutecznie reprezentujemy poszkodowanych m. in przed Towarzystwami: Aegon, Skandia, AXA,Europa, Generali, Compensa, Open Life.

  Usługę świadczymy wyłącznie za wynagrodzeniem prowizyjnym zależnym od osiągniętych rezultatów

  Odpowiedz Cytuj
 • kancelaria@intrest.com.pl - kompleksowa pomoc osobom poszkodowanym w zakresie dochodzenia roszczeń zarówno na etapie polubownym oraz sądowym w wyniku zawartych umów indywidualnego lub grupowego ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (tzw. polisolokaty), które w związku z rozwiązaniem umowy utraciły część wpłaconego kapitału. Skutecznie reprezentujemy poszkodowanych m. in przed Towarzystwami: Aegon, Skandia, AXA,Europa, Generali, Compensa, Open Life. Usługę świadczymy wyłącznie za wynagrodzeniem prowizyjnym zależnym od osiągniętych rezultatów
 • Reklama

 • Mariola12
  Wysłany: 2017-02-06 13:03:47

  Jeśli zostałeś oszukany na poliso-lokacie warto udać się do Kancelarii Lex, gdzie Pan Igor Suchodolski pomoże w wypełnieniu dokumentacji i założeniu sprawy sądowej. Moja ciocia również była w takiej sytuacji, ale dzięki Panu Igorowi odzyskała swoje pieniądze, a sprawa została wygrana!
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane