Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

500+

Witam mam 19 lat w dniu dzisiejszym dostałam telefon ze będę musiała oddać 500+ choć nie wiem z jakiego powodu w czasie kiedy składałam na 500 + nie przekraczalo mi dochodu tak stwierdzili a dzisiaj pani zadzwoniła że przekracza tylko dlatego że dostaje macierzyńskie z urzędu pracy. Wiedzieli o tym że dostaje to macierzyńskiego bo wszystkie papiery składałam jednego dnia i sami mi powiedzieli że dostanę jeszcze macierzynskie ale problemu nie będzie więc pytam o o chodzi czy tak moga

2017.7.28 18:1:59

Odpowiedzi w temacie: 500+ (2)

Witam,
Chciałbym pozwać Rząd RP celem otrzymania mojego 500+, którego nie otrzymywałem i uważam, że jako obywatel powinienem otrzymać 500+ wstecz od urodzenia aż do ukończenia 18 roku życia?

Co o tym myślicie? Jak się za to zabrać?
Do jakiego sądu wystąpić?
Tomasz

2018.2.22 16:52:49

Witam chciałam zapytać czy nie napisał by mi ktoś pisma w sprawie wypłaty 500 +w sierpniu złożyłam podanie i nadal nie mam pieniędzy a przecież jest jakiś czas na sprawdzenie Ale nie tak długo dodzwonić się tam ciężko A gdy w końcu się dodzwonilam to powiedzieli że muszę czekać dodam że maz pracuje za zagranica Ale jeżeli mi się w Polsce należy to chciałabym dostać tak jak każdy inny pozdrawiam

2018.5.22 22:56:43

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika