Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Dobry prawnik - Warszawa

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam serdecznie, poszukuję dobrego prawnika, specjalizującego się w tematyce ubezpieczeń społecznych. Z Warszawy.

  Z góry bardzo dziękuję.

  Odpowiedz Cytuj
 • Długo szukałem mecenasa, który będzie mnie faktycznie reprezentował przed sądem i nie przekaże sprawy w formacie outsourcingu innym ludziom, jak to robią niektóre kancelarie. Nie polecam na pewno adwokatów "od wszystkiego". W sprawach rodzinnych najlepszy w Warszawie jest Paweł Budrewicz i w tej kwestii się specjalizuje. Na mnie zrobił duże wrażenie. Jeszcze nie wiem, czy wygram sprawę, ale jest duże prawdopodobieństwo.
 • Reklama

 • Można się dogadać z Piotrem Chmielewskim. Mówi normalnym, zrozumiałem językiem bez tego prawniczego żargonu. Dla mnie jak się rozwodziłem to wszystko było nowe i właśnie takiego przejrzystego tłumaczenia całej procedury potrzebowałem. Żeby się skontaktować to polecam formularz na adwokat-rodzinny.com. Nie trzeba długo czekać na odpowiedź.
 • Polecam się skontaktować z kancelarią JST. Mają świetnych prawników, bardzo pomocnych i rzetelnych- sama już nie raz korzystałam z ich usług.
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane