Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

niewypłacona emerytura

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • W dniu 20 każdego miesiąca wypada mi dzień wypłaty emerytury z ZUS.
  W dniu wczorajszym chcąc odebrać emeryturę na poczcie dostałam informację że nie ma mojego przekazu, ani na wczoraj ani na dzisiaj. Powiedziano mi że nie dotarł z ZUS.
  W dnui dzisiejszym kontaktowałam się z moim oddziałem ZUS gdzie zostałam poinformowana że wypłatę emerytury wstrzymano z powodu błędnego adresu - co mnie bardzo zdziwiło, bo przeprowadziłam się już chwilkę temu, na poczcie był złożony wniosek o przekierowywanie korespondencji itp a w ZUS zmieniony adres dostarczania. Do dnia 17 bm. ZUS nie miał problemów z dostarczaniem emerytury, aż nagle do wczoraj. Usłyszałam także w dniu dzisiejszym że dostanę przekaż dopiero 10 następnego miesiąca bo: na konto nie mogą bo nie mają pieniędzy, swojego "okienka kasowego" też nie posiadają. Przekaż na konto również może zostać wysłany dopiero z przekazami na dzień 10 nastepnego miesiąca. Proszę poradźcie co mam zrobić.

  Odpowiedz Cytuj
 • czy może mi ktoś odpowiedzieć?
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane