Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Zasiłek chorobowy z ZUS, L4

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam, pytanie mam odnośnie wypłaty zasiłku chorobowego, przy zwolnieniu L4. Mianowicie, pracowałem 3-4 lata w ciągłej umowie o prace w firmie X, zakończyłem tam pracę dnia 30 czerwca b.r. kolejną umowę o pracę podjąłem dnia 24 lipca b.r. i zostanie ona rozwiązana z dniem 31 sierpnia b.r. następnie podejmę pracę z dniem 31 sierpnia na czas nieokreślony... a w dniu 15 września mam zabieg operacyjny, który będzie skutkował kilkumięscznym zwolnieniem lekarskim, stąd moje pytanie, jak to będzie wyglądało z wypłata zasiłku chorobowego w pierwszym miesiącu i czy nie będzie problemem, takie "skakanie z pracy do pracy" przy wypłatach w kolejnych miesiącach.

  Pozdrawiam Marcin L.

  Odpowiedz Cytuj
 • Weronika343
  Wysłany: 2017-11-28 18:45:23

  Unia Europejska to bez wątpienia jedna z najprężniej rozwijających się organizacji międzynarodowych, która wywiera znaczący wpływ na gospodarkę, ekonomię oraz prawo każdego z państw zasilających jej szeregi. Szczegółowo opisane systemy prawne znalazłam na http://www.przegladprawny.pl/systemy-prawne/
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane