Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

zasiłek dla bezrobotnych przy wypowiedzeniu umowy o pracę

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam,

  jeżeli sama zwolnię się z pracy (mam 54 lata, 33 lata stażu pracy) czy będzie mi przysługiwał zasiłek dla bezrobotnych, jeśli tak to na jak długo?

  Odpowiedz Cytuj
 • Witam Mam pewien problem, Pracuje w firmie od dziewięciu lat i teraz dostałem wypowiedzenie ponieważ likwidują moje stanowisko pracy i chciałem się zapytać czy mogę zrezygnować z okresu wypowiedzenia 3-miesięcznego i od razu pójść do urzędu pracy i starać się o zasiłek. z góry dziękuję za odpowiedź
 • Reklama

 • Czy zasiłek dla bezrobotnych, przysługuje jeżeli rozwiązałam umowę za porozumieniem stron? Pracowałam na umowie na czas nieokreślony przez okres ponad 2 lat. Czy będę mogła ubiegać się o zasiłek? Czy termin będzie dłuższy lub świadczenie przez to porozumienie stron będą niższe?
 • Nawet osoby wyrzucone z pracy z powodów dyscyplinarnych ma pan taką możliwość, tylko że po dłuższym okresie. W tym wypadku niestety nie wiem jak wygląda termin, ale samą możliwość pan posiada.
 • Witam znalałam się w sytuacji kiedy pracodawca chce rozwiązać ze mną umowę za porozumieniem stron. Chcę się ubiegać o zasiłek dla bezrobotnych. Doczytałam, że aby przysługiwał mi zasiłek na świadectwie pracy musi być informacja, że "rozwiązanie nastąpiło z powodu zmniejszenia zatrudnienia z przyczyn dotyczących zakładu pracy", czy taki zapis musi się znajdować w samym dokumencie rozwiąznia umowy za porozumieniem stron? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.
 • rGENpiMJmtKgKPsKMlM
  Wysłany: 2016-09-28 00:59:44

  QPox1k ystezpytamlq, [url=http://ecohjsasqove.com/]ecohjsasqove[/url], [link=http://bpvaurcstnkh.com/]bpvaurcstnkh[/link], http://dpgkfzwunpfa.com/
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane