Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Zasiłek po ukonczeniu 18 r.ż. ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam chciałabym sie dowiedziec czy mogę się starać o jakies pieniążki dla siebie gdy ukonczylam juz 18 lat ? Rodzice sa za granica, alimentów nie dostaje. Jestem pod opieka babci ktora ma tylko emeryturę. Uczę sie w szkole zawodowej i mam pieniadze tylko z praktyki czyli grosze...

    Odpowiedz Cytuj
  • Mikiniki
    Wysłany: 2017-12-01 15:58:53

    Witam mam pytanie moja przyjaci?łka ma 19 lat jest w ciąży mieszkaz partnerem ,pracuje w biedronce, oraz uczy się zaocznie. Dostaje rentę po tacie czy powinna zglosic ze jest w ciąży czy to nie jest istotne że założyła rodzinę?. Przyznany tez ma zasiłek rodzinny ponieważ nikt nie wie o ciąży. Pytanie czy będzie musiała zwracać pieniążki do mopsu
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane