Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Wniosek o zapomogę zdrowotną z powodu zdrowia psychicznego a poszukiwanie pracy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Po pewnych ciężkich przeżyciach w moim życiu zdecydowałem się skierować do zakładu psychiatrycznego, żeby się trochę podleczyć.
  Teraz wróciłem już do zdrowia i pilnie poszukuje pracy lecz bardzo martwi mnie pewna rzecz do, której doszło w zakładzie.
  Jako, że w tamtym czasie działałem irracjonalnie to pod namową Pani od świadczeń socjalnych podpisałem pewien wniosek, nie pamiętam dokładnie jak on brzmiał. Był to wniosek o zapomogę bądź rentę z powodu zdrowia psychicznego.

  Teraz bardzo się boję, że ten papier jest gdzieś tam i potencjalny pracodawca może mieć do niego dostęp. Jeszcze Pani od świadczeń społecznych po podpisaniu tego papieru powiedziała mi pewne słowa... że teraz to mogę pracować przy przesiewaniu piasku czy czymś takim. A mam skończone studia inżynierskie...

  Czy moje obawy są uzasadnione ?
  A jeżeli są czy istnieje jakiś sposób, żeby pozbyć się tego wniosku z rejestru ?

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane