Forum prawne

Euro 2012 i sprzeciw Ekologów.

Strefa Kibiców w Krakowie mieścić się będzie na Krakowskich Błoniach. Sprzeciwiają sie temu ekolodzy argumentując iż Błonia są wpisane do rejestru zabytków, postanowienie w tej sprawie powinny wydać władze konserwatorskie. Obawy są w związku z tym iż nie będzie to impreza jednodniowa, taka jak częste na tym terenie, po których błonia potrzebują odnowy, po zadeptaniu i zaśmieceniu. Błonia mogą nie wytrzymać tak długiego pobytu kibiców, z całą infrastrukturą, czyli podestami, namiotami, dużą ilością toalet i ludzi. Mogą zostać zadeptane, uważa miejski konserwator zabytków. Jestem ciekawy w takim razie, czy będzie pozew miasta przez ekologów. Majchrowskiemu trzeba cały czas przypominać że Kraków to nie jego folwark.

2012.5.23 10:58:44

Odpowiedzi w temacie: Euro 2012 i sprzeciw Ekologów. (1)

Szczerze, wiem o co chodzi bo często tam jestem. jedno lub dwu dniowy koncert, i trawa odrasta w tym miescu gdzie była scena przez długie tygodnie-miesiace. a tutaj nie dość że scena z telebinem, to jeszcze multum toitoi, ludzi i innych miejsc jak barki piwne, z żarciem itp. to jeszcze przez długi okres czasu... rozumiem że potem pan Majchrowski zaproponuje zęby kibice siali trawę i równali ziemię? Nie jestem przeciwnikiem Euro, tylko Polskiej myśli technicznej - \"zaufaj mi jestem inżynierem\" - po socjologi...

2012.5.24 9:51:15

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika