Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Ustawa emerytalna 2012 w służbach mundurowych.

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Pan Jacek Rostowski rok temu złożył uroczystą obietnicę, iż rząd PO-PSL przeprowadzi przed wyborami parlamentarnymi cztery reformy, w tym reformę emerytalną służb mundurowych. Czemu tej obiecanej ustawy nie ma!! Czemu ludzie pokroju tego amanta Agenta Tomka w wieku lat 35 pobierają emeryturę!! I to w wysokości paru tysięcy złotych!! Jak jest kryzys to właśnie po kieszeniach takich osób powinno się bić!! Poza tym emerytura w tak młodym wieku to jest kpina i za co, za prowokacje łapówkarskie i afery telewizyjne?



    Proszę mi powiedzieć kiedy ktoś coś zrobi z tymi emeryturami mundurowców!?




    Odpowiedz Cytuj
  • no miały być, to była jedna z 4 obietnic, i 1 z 3 których ine spełniono.
    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

  • to kpina z tym typem agentem!! jak można mu tyle dać, kiedy matki z dziećmi dostają nic!! kiedy emeryt dostaje nic!!
    Odpowiedz Cytuj

Porady prawne e-prawnik.pl:


  • Świadczenie przedemerytalne a odprawa emerytalna

    Jeżeli zwalniany pracownik spełnia warunki do uzyskania świadczenia przedemerytalnego, to czy przysługuje mu odprawa emerytalna?

  • Ubezpieczenie w KRUS a umowa zlecenie

    Czy jeśli osoba opłaca KRUS to w przypadku zatrudnienia jej na umowę zlecenie, składki emerytalna i rentowa są dla niej dobrowolne?

  • Przedawnienie zadłużenia z tytułu składek na ZUS a zmiana ustawy

    W jakim terminie następuje przedawnienie składek należnych w latach 2002-2005, stosuje się termin 10 czy 5-letni?

  • Wypłata pracownikowi odprawy emerytalnej

    Moja pracownica niebawem przechodzi na emeryturę i kończy u mnie pracę. Jakie są moje obowiązki wobec tej pracownicy przy przejściu jej na emeryturę, to znaczy co muszę zapłacić, czy muszę płacić odprawę emerytalną lub inne odprawy?

  • Rozliczenie faktury VAT

    Po wykonaniu robót budowlanych został podpisany protokół odbioru w dniu 31.01.2012. Na podstawie protokołu wystawiliśmy fakturę VAT w dniu 06.02.2012 r. Do książki przychodów i rozchodów zaksięgowaliśmy ją w styczniu, a do VAT w lutym. Czy podatek VAT mamy zapłacić od tej faktury w rozliczeniu za luty, czy za marzec?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane