Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Biuro rachunkowe Rzeszów

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Podoba mi się, że biuro rachunkowe Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa www.pkr.rzeszow.pl, prowadzi darmowe doradztwo na start. Otworzyłem nową działalność gospodarczą i od pewnego czasu korzystam z ich usług. Jestem zadowolony, więc śmiało mogę polecić! :)

  Odpowiedz Cytuj
 • Uważam, że doradztwo na start to podstawa. Przynajmniej wiesz, że będziesz potraktowany indywidualnie a nie wrzucony do jednego worka z całą resztą klientów.Byłam w paru biurach i z doradztwem było różnie, w jednym biurze nawet dowiedziałam się, że pomagają zaoszczedzić na zusie ale jak, tego dopiero dowiem się po podpisaniu umowy.. nie zaryzykowałam. Nawiązałam współpracę z kancelarią podatkową sterling na 3go maja www.kpsterling.pl . Dopiero ruszam z firmą ale cały czas korzystam z doradztwa biura i na razie jestem zadowolona.
 • Reklama

 • Byłam w paru biurach i z doradztwem było różnie, w jednym biurze nawet dowiedziałam się, że pomagają zaoszczedzić na zusie ale jak, tego dopiero dowiem się po podpisaniu umowy.. nie zaryzykowałam. Powiem Ci, że miałam to samo... Widzę, że to dość często się zdaża. Bardzo dużo czasu zajęło mi zanlezienie czegoś odpowiedniego.Tylko, że ja poszłam do innego biura w koncu - Asset, mogę polecić z czyściutkim sumieniem. Jeśli chcesz możesz sama zobaczyć i ocenić: http://www.asset.rzeszow.pl/o-nas/
 • Polecam biuro rachunkowe Greta znajdujące się na 3 maja 13 ( II piętro). Sama z ich usług korzystam. W swojej ofercie posiada opcje zakładania firmy bez płacenia składek ZUS. Ponadto dla nowych klientów przewiduje liczne rabat. Tel. 17 85 34 108 Więcej inf. http://greta.rzeszow.pl/
 • witam ja polecam Usługi księgowe Rzeszów OFFICIUM Bardzo solidne i profesjonalne usługi:) ja byłam bardzo zadowolona i nie miałam żadnych zastrzeżeń:)polecam
 • A ja tylko powiem, żeby nie bać się księgowych z odległych miast, bo wszystko da się załatwić przez Internet. Ja mam przewspaniałą księgową, a dzielą nas dwa województwa ;) Pracujemy na tej platformie https://mojebiuro24.pl/ i jestem bardzo zadowolony!
 • A ja tylko powiem, żeby nie bać się księgowych z odległych miast, bo wszystko da się załatwić przez Internet. Ja mam przewspaniałą księgową, a dzielą nas dwa województwa ;) Pracujemy na tej platformie https://mojebiuro24.pl/ i jestem bardzo zadowolony! Dokładnie. Internet ułatwia życie codzienne i zawodowe, więc powinnismy z tego korzystać. Ja na tej stronie mojebiuro24.pl znalazłem biuro rachunkowe online, bo zależalo mi na księgowości zdalnej. Nie chciałbym gdzieś błąkać się pod mieście w poszukiwaniu biura, a potem jeszcze się spotykać.
 • Ja z kolei korzystam już od kilku lat z usług tejże firmy http://business-tax.pl/ dokumenty są zawsze na czas i sumiennie wykonują powierzone im obowiązki.
 • Moim zdaniem jedno z lepszych w swojej branży to biuro deFacto . Używam od nich oprogramowania do fakturowania na tablecie. Chyba szybko tego nie zmienię, bo super wygodne.
 • Moje polecenie otrzymuje biuro rachunkowe deFACTO http://defacto-rzeszow.pl/ Jak ktoś powie, że Rzeszów to małe miasto i usługi nie są takie jak w większych miastach to deFACTO nadrabia za wszystkich.
 • Teraz można prowadzić pełną księgowość online. Są do tego odpowiednie programy. Ja korzystam z programu do fakturowania https://afaktury.pl/ . Bardzo prosty w obsłudze i w pełni funkcjonalny. A co najważniejsze, dostosowany do nowych wymagań.
 • Mateusz12
  Wysłany: 2017-11-21 13:55:22

  Ja z kolei poleciłbym biuro rachunkowe Tax Partners. Bardzo fachowe podejście do tematu księgowości, outsoursing księgowy na najwyższym poziomie. Swoje biura mają nie, tylko w Rzeszowie, ale i w Kolbuszowej i Leżajsku. Odsyłam na stronkę https://tpartners.pl/.
 • Ja korzystam z Tax Care i też jestem zadowolona. ale nie ukrywam, że do przejścia do tego biura skłoniło mnie to, że w okolicznym oddziale pracuje moja znajoma z którą chodziłam do liceum i wiem, że była jedną z lepszych osób na studiach. :P
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane