Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Jaki hosting wybrać?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Jaki hosting wybrać dla firmowej strony internetowej? Czym kierować się przy wyborze?

  Odpowiedz Cytuj
 • Najważniejsze, aby hosting był niezawodny i wydajny, ale po parametrach ciężko to stwierdzić, dlatego najlepiej samemu go przetestować - większość firm daje taką możliwość, także warto. Oczywiście w grę wchodzą jedynie płatne hostingi, dość dobre i tanie mają na https://www.cal.pl - darmowe są bowiem zawodne, nie można na nich polegać.
 • Reklama

 • wybór firm jest ogromny, wszystko i tak raczej wychodzi w praktyce
 • kolgo
  Wysłany: 2017-11-21 16:20:39

  My od dawna cały czas na Hekko i nie ma żadnych problemów. Z mojej perspektywy - kawał solidnego serwera. Test jest darmowy, w cenie hostingu macie od razu domenę. Support działa sprawnie - ogólnie usługi nie ma się co czepiać.
 • Garry
  Wysłany: 2017-11-22 09:47:03

  Przy wyborze hostingu najlepiej kierować się własnymi potrzebami i wybrać taką firmę, w której można zmieniać parametry hostingu w zależności od potrzeb. Dobrze, kiedy serwery hostingowe umieszczone są w Polsce. Nie bez znaczenia jest też pomoc odpowiednia pomoc techniczna, czy wygodny panel administracyjny. Warto także zwrócić uwagę na to, co jest w abonamencie za hosting. W netbomb.pl każdy użytkownik może, bez dodatkowych opłat, korzystać z certyfikatów SSL od Let's Encrypt. Warto więc się pokusić o sprawdzenie netbomb.pl. Zwłaszcza, że oferują darmowy okres testowy.
 • Firehost jest niezawodny i bardzo mało kosztuje. Macie darmowy test, więc można łatwo sprawdzić jakość działania. Tak więc ogólnie bez większych problemów sobie to wszystko ogarniecie. MOje doświadczenia pokazują, że ich usługa działa niezawodnie.
 • Dokladnie, jak jest jakis test dostepny to provider nie ma nic do ukrycia co jest duzym plusem.
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane