Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

pracujemy głosem, jak sobie pomagacie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Nie narzekacie na problemy z głosem? Ja już czasami cierpię na zanik, chrypka to już właściwie mój znak rozpoznawczy, jakieś rady?

    Odpowiedz Cytuj
  • Dzień dobry, Konsekwencją długotrwałego mówienia i nadwyrężenia głosu może być m.in. chrypka, która przewlekle utrzymuje się najczęściej u osób posługujących się głosem zawodowo, m.in. prawników. Aby zminimalizować ryzyko wysuszenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła należy zadbać o odpowiednią ilość płynów, odpowiednią wilgotność powietrza, zadbać o prawidłową emisję głosu. Do nawilżenia błony śluzowej jamy ustnej i gardła polecam również zastosować GeloVox. Jest to wyrób medyczny przeznaczony do długotrwałego nawilżania błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Podczas ssania tabletek GeloVox zostaje wytworzony kompleks hydrożelowy zawierający kwas hialuronowy. Kompleks pokrywa błonę śluzową jamy ustnej i gardła, sprzyjając regeneracji wysuszonej śluzówki oraz ochraniając podrażnione miejsca. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową: www.gelovox.pl/chrypka. W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji, Ekspert marki GeloVox
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane