Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Sprzedaż konsoli jako osoba prywatna a zwrot.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam, wczoraj mój pośrednik sprzedał dla pośrednika lombardu konsole + jakieś dodatki, wszystko sprawne. Jedynie wiatrak głośno działał ale to było w opisie na faceboku napisane. Dzisiaj dostaje telefon że konsola nie działa i po chwili sama się wyłącza. Rozmawiałem z tą osobą, osoba ta dała mi wybór albo zwrot pieniędzy albo idzie na policje. Opis aukcji na facebooku był w 100% prawdziwy a konsola była sprawna i w ten sam dzień sprawdzana przed oddaniem dla pośrednika (pośrednik osoba z rodziny nie mogła nic z tą konsolą zrobić).

    I teraz pytanie co w tej sytuacji zrobić, Pani z lombardu mówi że ma wszystko nagrane jak włącza konsole. I że to ja wciskam kit. Jak nie oddam pieniędzy to pójdzie na policje. Kto w tej sytuacji ma racje? Nie było składanych żadnych podpisów, pośrednicy przekazali sobie towar i pieniądze. Wszystko zostało umówione przez facebook'a i telefon.

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane