Forum prawne

zalegly rachunek z sieci PLAY 2011/2012

pare dni temu dostalam list z jakiej kancelarii prawnej, ze mam do

zapalcenia 150zl, dzownie tam, bo nie wiem o co chodzi i okazuje sie, ze o jakeis zalegle dwa rachunki playa z 2010/2011 r, tylko, ze ja nic takiego nie dostalam, ani wczesniej zadnych powiadomien, poza tym jak skonczyla mi sie umowa z playem i im podziekowalam, to nie mowili mi, o zadnych rachunkach, jak moge im to udowodnic? pare moich znajomych kiedys mi opowiadalo o podobych sytuacjach. co zrobic mam?

2012.2.13 12:13:43

Odpowiedzi w temacie: zalegly rachunek z sieci PLAY 2011/2012 (8)

a jak opłacałaś rachunki? jeśli robiłaś przelewy internetowe, to gdzieś w historii transakcji powinnaś się do tego dokopać raczej.

2012.2.13 13:20:15

lepiej trzyma sie od nich zdaleka, zaplac to i miej swiety spokoj

2012.2.13 13:49:36

pisz odwołanie, bo mój brat miał identyczna sytuacje, nagle znalazł sie zagubiony rachunek po 2 latach od skocznenia uwowy. na jakies 1500zł. odwołał sie i nara, palec w kakaowe oko Playowi.

2012.2.13 14:7:22

moja dziewczyna miała identyczna sytuacje, 3 lata po zakonczeniu współpracy play nagle znajduje zagubioy rachunek na 150zl, o którym nie było nic wiadomo przy nie podpisaniu powtórnie umowy o abonament, niestety ona zapłaciła a nie słuchała kiedy kazałem sie jej odwoływac. to jest naciaganie byłych abonamentów na kase, albo bałagan w papierach za które ktos musi zapłacic, jak nie my to kierownik.
ludzie sprawdzajcie dodatkowo czy te roszczenia nie sa przedawnione, bo często play wysyła własnie przedawnione, z nadzieja ze ktos sie na to złapie, a ja wpłaciliscie to trudno.

2012.2.14 9:34:11

z tego co piszecie to PLAY to banda złodzieji chciałoby się rzec, napewno nikt z was nie miał zaległego rachunku, tylko bylisice pewni ze wam pójdzie płazem a teraz klops??:>

2012.2.15 9:55:38

uważaj, bo oni czesto sprzedają te długi różnym dziwnym firmą, nawet raz się zdarzyło z tego co czytałem na forach, żę sprzedali przedawniony dług, który ta firma ostatecznie ściągneła, po czym pracownik firmy powiedział osobie od której ściągneli nie oficjalnie i po sprawie, ze dług był przedawniony... jaja jak berety.

2012.2.17 10:8:10

np. Kruk, oraz różnym małym dziwnym \"kancelarią\" które potem dzwonią do ciebie po 4 razy dziennie zebys nie zapomnaił zaplacic.

2012.2.21 9:54:41

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika