Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Witam wszystkich

Witam wszystkich , poszukuje osób które zaczynają w tym roku prawo na Akademii u Frycza (rocznik 2012/2013) , studia dopiero za 2 miesiące ale można zacząć się organizować.
Osoby które skończyły tą uczelnie proszone są o swoje opinie jak i również możliwość, jeśli mają taką, materiały pracy które były wykorzystywane podczas nauki zaprezentować początkującym.

Pozdrawiam kontakt na forum lub e-mail:)

2012.7.26 11:27:15

Odpowiedzi w temacie: Witam wszystkich (5)

Również zapoznam nowych studentów Prawa 2012/13 na KA

2012.9.13 20:9:50

Witam. Ja takze zaczynam studia na tym kierunku. Chetnie poznam osoby, z którymi dane mi bedzie studiowac :)

2012.9.21 5:47:50

podam swojego @- marcin_kk13@o2.pl bo nie widzę innej opcji kontaktu. Zapraszam :)

2012.9.21 20:44:30

czytajac wszystkie wypowiedzi odnosnie zwiazkow pomiedzy polska kobieta a Arabem jestem przerazona poniewaz Ja trzy miesiace temu poznalam chlopaka Araba przez fb rozmawiamy codziennie przez skype piszemy do siebie caly czas jak tylko to jest mozliwe jest mily sympatyczny obecnie mieszka w PARYZU wyznajemy sobie milosc poniewaz jestesmy w sobie zakochani nie widzimy nic poza soba zaprosil mnie do siebie do Paryza na nowy rok przyslal mi bilet prosze doradzcie mi co mam zrobic poniewaz nie ktorzy wypowiadaja sie o Arabach jako ze sa tyrani co do swoich kobiet prosze o pomoc

2014.12.10 17:12:53

Uwaga, studenci, starostowie, ŁĄCZCIE SIĘ
i KORZYSTAJCIE z zakupów grupowych w Arslege!
Co zyskacie? - Rabat oraz dodatkowe usługi.
Jak? Piszcie do nas na joleszek@arslege.pl lub dzwońcie 513-842-650

2017.11.9 14:19:11

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika