Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133.000,00 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Bezpłatny dostęp tylko dla zarejestrowanych

masz już konto?

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i akceptuję Regulamin serwisu e-Prawnik.pl (więcej)

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej (więcej)

Licytacje komornicze - Nieruchomości

    • Miejscowość:

      Sandomierz

    • Województwo:

      Świętokrzyskie

    • Wartość:

      6200.00

    • Data licytacji:

      2009-08-27

    • Miejsce licytacji:

      Sąd Rejonowy w Sandomierzu, ul. Kościuszki 2a

    • Komornik:

      Wojciech Malinowski

    • Informacje:

      OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

       

      Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sandomierzu Wojciech Malinowski ogłasza, że dnia:

       

      27 sierpnia 2009 r. o godz. 11:00


      w budynku Sądu Rejonowego w Sandomierzu mającego siedzibę przy ul. Kościuszki 2A, odbędzie się

      PIERWSZA LICYTACJA NIERUCHOMOŚCI


      należącej do: ****

      stanowiącej: dz. ewid. nr 68/1 o pow. 0,2900 ha

      położonej: 27-600 Sandomierz, Mokoszyn,

      dla której Sąd Rejonowy w Sandomierzu Wydział Ksiąg Wieczystych

      prowadzi księgę wieczystą nr KW 36179.


      Suma oszacowania wynosi 6 200,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania

      i wynosi 4 650,00 zł.

      Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, tj. 620,00zł w gotówce.

      Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

      Zgodnie z art. 977 kpc pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.

      .

      Szczegółowych informacji udziela Komornik pod nr tel. (015) 832 36 03

    • Dodatkowe informacje:

      Szczegółowych informacji udziela Komornik pod nr tel. (015) 832 36 03



Porady prawne online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 1
  • 9
  • 3
  • 0
  • 8
  • 2
  • osób

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane