Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Gabrieli Zapolskiej 36, kod poczt. 30-126, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133.000,00 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Bezpłatny dostęp tylko dla zarejestrowanych

masz już konto?

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i akceptuję Regulamin serwisu e-Prawnik.pl (więcej)

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej (więcej)


2007-01-14, 22:51

PCC-3 opłata za wpis do hipoteki

bez spamu <"marceli-szpak(bez spamu)"@gazeta.pl>

Witam mam mały dylemat. Muszę zapłacić podatek od wpisu do hipoteki
PCC-3, mieszkanie kupione w stolicy ale nie mam tu jeszcze meldunku. Czy
mogę to zrobić w urzędzie w Warszawie, czy trzeba jechać do rodzinnego
miasta? Dodatkowo mam pytanie czy jeżeli mieszkanie jest na 2 osoby
50\50 % to czy i z podatkiem opłacamy oddzielnie?

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Porady prawne e-prawnik.pl:


Pomoc prawna online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 2
  • 9
  • 5
  • 8
  • 8
  • 2
  • osób

Opinie naszych klientów

  • Agnieszka

    ocena usługi:

  • Sylwia

    ocena usługi:

    Bardzo wyczerpująca, obszerna, pomocna i bardzo fachowa opinia na zadane pytania
  • ryszard

    ocena usługi:

    jestem zadowolony
  • ryszard

    ocena usługi:

    jestem zadowolony
  • ryszard

    ocena usługi:

    jestem zadowolony
  • Yuliia

    ocena usługi:

  • Renata

    ocena usługi:

  • Magdalena

    ocena usługi:

    Profesjonalnie szybko i satysfakcjonujaco ! Polecam w 100 %
  • Andrzej

    ocena usługi:

    Dziekuje za opinie. Opinia Państwa pozwoliła mi na pełne zrozumienie mojego przypadku.Z góry dziękuję i gorąco polecam.
  • Damian

    ocena usługi:

    POLECAM!. Obsługa kompleksowa. Bardzo rzetelnie i profesjonalnie przedstawiona opinia. Damian
  • Fred

    ocena usługi:

    Wyrażam pozytywną opinię . Skorzystam zapewne jeszcze raz z porad e-prawnika. gorąco polecam.
  • Radek

    ocena usługi:

  • Marcin

    ocena usługi:

    pelen profesjonalizm
  • Marcin

    ocena usługi:

    pelen profesjonalizm
  • Adriana

    ocena usługi:

  • PIOTR

    ocena usługi:

    Opinia przydatna, cena też nie wygórowana. Polecam wszystkim
  • Marek

    ocena usługi:

    Dziekuje za opinie.Pozwolila skierowac moja sprawe w dobrym kierunku. Rozwiala moje watpliwosci.Zdecydowanie polecam.


Podobne wątki

  • pytania o PCC

    Witam! Mam pytanie odnośnie podatku PCC. Prowadzę autokomis i zdarza się że przyjeżdża klient który sprzedaje mi auto za gotówkę. Czy w (...)

  • Umowy komisu a PCC1

    Witam! Mam pytanie odnośnie płacenia badź nie podatku PCC od sprzedaży komisowej samochodów osobowych. Poczytałem interpretacje na stronie MF (...)

  • PCC a spolka jawna

    tak, dzwonilem na informacje podatkowa, i powiedziano mi - choc bez przekonania - ze trzeba placic PCC, jesli spolka jawna kupuje od osoby fizycznej. (...)

  • PCC - brak podpisuje sprzedajacego

    Prosze o informacje czy jest obowiazek podpisu przez sprzedajacego PCC. Moj sprzedawca jest w tej chwili nieosiagalny a chcialbym zarejestrowac autko. (...)

  • Najem, a PCC ?

    Czy od umów najmu obowiązuje PCC tak jak niegdyś była opłata skarbowa ? THX



Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane