Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Gabrieli Zapolskiej 36, kod poczt. 30-126, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133.000,00 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Bezpłatny dostęp tylko dla zarejestrowanych

masz już konto?

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i akceptuję Regulamin serwisu e-Prawnik.pl (więcej)

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej (więcej)


2006-01-21, 10:01

Wniosek o wykreslenie hipoteki banku

"paff"

Witam
Kupilem mieszkanie ktore bylo kredytowane. Cena 85k PLN
Trzeba zlozyc wniosek o wykreslenie hipoteki banku.
Jaki jest koszt zlozenia tego wniosku w sadzie?

Pozdrawiam

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!


Odpowiedzi do: Wniosek o wykreslenie hipoteki banku

  • "Cavallino" 2006-01-21, 10:06

    Re: Wniosek o wykreslenie hipoteki banku


    Użytkownik "paff" napisał w wiadomości
    news:dqstoh$rfl$1@node3.news.atman.pl...
    > Witam
    > Kupilem mieszkanie ktore bylo kredytowane. Cena 85k PLN
    > Trzeba zlozyc wniosek o wykreslenie hipoteki banku.
    > Jaki jest koszt zlozenia tego wniosku w sadzie?

    Kilkaset złotych - jakieś 0,5 % wartości (ale nie wiem jaka to wartość, na
    pewno nie ta cena).

  • "paff" 2006-01-21, 11:30

    Re: Wniosek o wykreslenie hipoteki banku

    > > Kupilem mieszkanie ktore bylo kredytowane. Cena 85k PLN
    > > Trzeba zlozyc wniosek o wykreslenie hipoteki banku.
    > > Jaki jest koszt zlozenia tego wniosku w sadzie?
    >
    > Kilkaset złotych - jakieś 0,5 % wartości (ale nie wiem jaka to wartość, na
    > pewno nie ta cena).

    czyli ok 400pln - troche duzo....

  • sg 2006-01-21, 16:20

    Re: Wniosek o wykreslenie hipoteki banku

    paff napisał(a):
    > Witam
    > Kupilem mieszkanie ktore bylo kredytowane. Cena 85k PLN
    > Trzeba zlozyc wniosek o wykreslenie hipoteki banku.
    > Jaki jest koszt zlozenia tego wniosku w sadzie?
    >
    > Pozdrawiam
    >
    >

    poczekaj do marca - ceny spadaja

Porady prawne e-prawnik.pl:


Pomoc prawna online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 2
  • 8
  • 8
  • 3
  • 2
  • 5
  • osób

Opinie naszych klientów

  • Robert

    ocena usługi:

  • Mirosława

    ocena usługi:

    Porada wyczerpująca, napisana zrozumiałym językiem.Dziękuję i polecam
  • Leszek

    ocena usługi:

    Dobra robota
  • DOROTA

    ocena usługi:

    Jestem zadowolona.Pozdrawiam. DOROTA
  • Anna

    ocena usługi:

    Rzetelność, klarowność, szybkość. Polecam serdecznie. W przypadku kolejnych kwestii do rozstrzygnięcia na pewno skorzystam właśnie z pomocy e-prawnika.
  • Weronika

    ocena usługi:

    Porada opisana jasno i wyczerpująco. Polecam
  • Dagmara i Tomasz

    ocena usługi:

    Porada wyczerpująca. Jestem zadowolona. Szybko, sprawnie, niedrogo. Dziękuję i pozdrawiam !
  • Małgorzata

    ocena usługi:

  • Maria

    ocena usługi:

  • Agnieszka

    ocena usługi:

  • Sebastian

    ocena usługi:

  • Sebastian

    ocena usługi:

  • Jolanta

    ocena usługi:

    Ogólnie jestem zadowolona.Pozdrawiam.
  • Ryszard

    ocena usługi:

    Wszystko Profesjonalnie , mam jeszcze inną sprawę którą zaraz opiszę.
  • Katarzyna

    ocena usługi:

  • Lukasz

    ocena usługi:

    Sytuacja przedstawiona i wyjaśniona bardzo jasno i w oparciu od akty prawne i przedstawiona na przykładzie podobnych spraw. Polecam
  • Mateusz

    ocena usługi:

    Świetnie. Wszystko jasne i Wiem co moge zrobic . Dziekuję



Podobne wątki



Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane