Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Gabrieli Zapolskiej 36, kod poczt. 30-126, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133.000,00 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Bezpłatny dostęp tylko dla zarejestrowanych

masz już konto?

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i akceptuję Regulamin serwisu e-Prawnik.pl (więcej)

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej (więcej)

2009-03-06, 19:15

umowa zlecenia

ML

Witam, mam krótkie pytanie: czy umowa zlecenia lub o dzieło musi być
zawarta na piśmie? Przejrzałem kawałek kodeksu cywilnego i nie znalazłem
takiego wymogu, ale wolę się upewnić czy nie jest to zapisane gdzieś
indziej. Z góry dzięki za odpowiedź.

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!


Odpowiedzi do: umowa zlecenia

  • Mecenas 2009-03-07, 09:32

    Re: umowa zlecenia

    ML pisze:
    > Witam, mam krótkie pytanie: czy umowa zlecenia lub o dzieło musi być
    > zawarta na piśmie? Przejrzałem kawałek kodeksu cywilnego i nie znalazłem
    > takiego wymogu, ale wolę się upewnić czy nie jest to zapisane gdzieś
    > indziej. Z góry dzięki za odpowiedź.

    Jakiś mały kawałek tego kodeksu przejrzałeś. ;)
    Zobacz art. 74 i następne k.c.

    Michał

Porady prawne e-prawnik.pl:


Pomoc prawna online

Zaufało nam już:
  • 0
  • 2
  • 3
  • 0
  • 6
  • 3
  • 5
  • osób

Opinie naszych klientów

  • Maria

    ocena usługi:

    Otrzymałam szybko bardzo wyczerpującą opinię na interesujący mnie temat z profesjonalnym poparciem aktami prawnymi. Bardzo dziękuję i polecam tę formę kontaktu z prawnikami.Nie różnisię niczym od bezpośredniego kontaktu, a jest bardzo wygodna. Maria
  • Izabela

    ocena usługi:

    Chciałbym bardzo podziękować za opinię.Polecam wszystkim!!Wnikliwie i jasno wytłumaczone.Jeszcze raz bardzo gorąco dziękuję za pomoc.Izabela
  • Michał

    ocena usługi:

    Dziękuję za bardzo rzetelne i profesjonalne potraktowanie mojej sprawy. Bardzo mi odpowiada taka forma rozwiązywania moich problemów prawnych. Pozdrawiam MICHAL
  • Emilia

    ocena usługi:

    Bardzo jestem zadowolona z pomocy jaką uzyskałam Polecam każdemu :) Emilia
  • Ninar

    ocena usługi:

    Szczegółowa opinia ukierunkowała moje działanie. Mam nadziję, że skutek będzie pozytywny. Bardzo dziękuję zespolowi za poradę. ninar
  • kje

    ocena usługi:

    Usługa została wykonana perfekcyjnie. Wyczerpująca odpowiedz i szybki czas oczekiwania. Kontakt z biurem klienta bardzo dobry, możliwość negocjacji ceny .Moje pełne zadowolenie z usługi e-prawnik.pl.
  • Barbara

    ocena usługi:

    Opinia rzetelna zupełna i wyczerpujaca , korzystam często z pomocy tego portalu i bede korzystała
  • Dorota

    ocena usługi:

    Jestem bardzo zadowolona. Korzystam z waszeo serwisu już po raz kolejny i zawsze wszystko jest szybko załatwione i pozytywnie. Bardzo szybki kontakt z klientem. Pozdrawiam
  • Bogumil

    ocena usługi:

    Bardzo dobra , profesjonalna , szybka opina prawna . Polecam wszystkim . Pozdrawiam
  • tomasz

    ocena usługi:

    Drugi raz korzystam z pomocy portalu e-prawnik i ponownie otrzymałem bardzo wnikliwą i rzetelną odpowiedź na moje pytania. Gorąco polecam w/w usługi prawne za bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do każdego indywidualnego problemu. Koszt usługi jest niewspółmiernie niski do korzyści jakie dzięki takiej obsłudze prawnej osiągniemy. Dzięki nim ominiemy \"wyłudzaczy \" którzy bazują na naszej nieznajomości prawa. Pozdrawiam Tomasz
  • Agnieszka

    ocena usługi:

    Bardzo dobra opinia na 5!Polecam wszystkim,szczególnie tym,którzy się wahają czy z niej skorzystać:-)...Agnieszka.
  • Lucyna

    ocena usługi:

    Jestem zachwycona opinią prawną - bardzo szczegółowa, fachowa, z podaniem podstaw prawnych, dostosowana do konkretnej sutuacji . Będę z pewnością w przyszłości korzystać z porad i polecam serdecznie wszystkim. Lucyna
  • Anna

    ocena usługi:

    Mój prawnik nie umiał znaleźć rozwiązania problemu. Od Państwa otrzymałam szybko i precyzyjnie sporządzoną opinię i na jej podstawie przeprowadziłam całe postępowanie w sprawie. Właśnie zakończyło się pozytywnie. Bardzo dziękuję za profesjonalną poradę. Anna
  • Andrzej

    ocena usługi:

    Opinia pomocna,rzetelna,łatwy kontakt i szybko -polecam taką formę porady prawnej.
  • Danuta

    ocena usługi:

    Bardzo dobra opinia, bardzo pomocna. Dziękuję
  • mariusz

    ocena usługi:

    Profesjonalna obsługa, kompletna, fachowa i rzetelna polecam
  • Marek

    ocena usługi:


Podobne wątki

  • ZUS a umowa zlecenia a przerwane studia

    Witam, Zalozmy taka sytuacje: 1) Podpisuje jako zleceniobiorce umowe zlecenia w dniu 1.08.2007r. Jestem studentem, wiec pracodawca nie placiu ZUS. (...)

  • umowa zlecenia

    Witam i proszę o poradę. Chciałabym zatrudnić opiekunkę do dziecka na umowę zlecenia. Nie chodzi mi o umowę aktywizacyjną, bo ta jest dla bezrobotnych (...)

  • umowa o prace + zlecenia

    Witam Jestem zatrudniony na umowę o pracę i dodatkowo swiadczę innym podmiotom usługi - ale na umowę zlecenie. Zlecenia nie przekraczają kwoty (...)

  • [Umowa zlecenia] Pretensje po rozwiazaniu

    Witam Mam do Panstwa pewne pytanie dotyczace umowy zlecenia. Czy zleceniodawca, po zakonczeniu umowy, otrzymaniu pieniedzy czyt. podpisaniu rachunku, (...)

  • Koszty uzyskania przychodu - Umowa Zlecenia.

    Witam! Chcialem potwierdzic, to co wyczytalem. Z kilku umow zlecenia koszty uzyskania przychodow wynosza 2500PLN (standartowo bylo liczone 20%). Czy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

<

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane