Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Gabrieli Zapolskiej 36, kod poczt. 30-126, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133.000,00 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Bezpłatny dostęp tylko dla zarejestrowanych

masz już konto?

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i akceptuję Regulamin serwisu e-Prawnik.pl (więcej)

  • Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej (więcej)


Wypowiedzenie umowy najmu na czas oznaczony

Poprzednie Pytanie: 2 z 3 Następne Jestem najemcą lokalu handlowego, zawarłem umowę pięć lat. Minęły 2 lata, jak rozwiązać taka umowę, zakładając że wynajmujący nie wyrazi zgody na rozwiązanie takiej umowy?

Fragment odpowiedzi specjalisty e-prawnik.pl - ZADAJ PYTANIE:
Uprzejmie dziękujemy za doprecyzowanie stanu faktycznego. W przedstawionej sytuacji zastosowanie znajdą ogólne przepisy o najmie. Zgodnie z art. 673 kodeksu cywilnego: § 1. Jeżeli (...)

Odpowiedź zablokowana

Dostęp do e-prawnik.pl na 24h! za: 10,70zł

Wyślij SMS na numer: 7968, w treści wpisując EP

* kod otrzymany przez sms (6 znaków)

pełna oferta
już od 60 gr dziennie

posiadasz "Dostęp do treści?"


regulamin

instrukcja obsługi SMS

Po wysłaniu SMS'a otrzymasz odpowiedź zawierającą specjalny kod dostępu, który należy wpisać w okienku logowania. Kod umożliwia przeglądanie wszystkich treści w portalu e-prawnik.pl

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Aby skorzystać z usługi musisz mieć poprawnie skonfigurowaną obsługę plików cookie.

Wysyłając SMS na w/w numery wyrażam zgodę na otrzymywanie od Legalsupport sp. z o.o. informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) na podany numer telefonu komórkowego.


Czy ten artykuł wyjaśnił wszystkie poszukiwane przez Ciebie informacje prawne?

TAK NIE

Podobne Artykuły

 

Komentarze: Wypowiedzenie umowy najmu na czas oznaczony

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Administratorem danych osobowych jest Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Gabrieli Zapolskiej 36. Podane przez Użytkownika dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy i w zakresie niezbędnym do świadczenia usług oraz w celach statystycznych. Podanie danych osobowych przez użytkownika jest dobrowolne. Użytkownik ma prawo dostępu do ich treści oraz poprawy.

Pomoc prawna online

Opinie naszych klientów

  • Piotr

    ocena usługi:

    Polecam!
  • Renata

    ocena usługi:

  • Włodek

    ocena usługi:

  • Grzegorz

    ocena usługi:

    Wszystko poszło szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolony
  • Agnieszka

    ocena usługi:

    Polecam, każde nurtujące mnie pytanie opisane bardzo szczegółowo. Jeśli jeszcze będę potrzebowała pomocy, na pewno do Państwa wrócę.
  • Kinga

    ocena usługi:

  • Adrianna Rożej

    ocena usługi:

  • Jerzy

    ocena usługi:

    Dziękuje , za bardzo szybką odpowiedz.
  • Rutkowska

    ocena usługi:

  • Leszek

    ocena usługi:

  • Marta

    ocena usługi:

    Dziękuję. Opinia uzyskana od Państwa pozawala mi z nadzieją oczekiwać na sprawę w sądzie. Wiem już na czym mam się oprzeć i jakie są moje prawa. Państwa stronę polecę każdemu kto będzie tego potrzebował.
  • Dorota

    ocena usługi:

    Szybka i profesjonalna obsługa, wyczerpujace odpowiedzi na zadane pytania, prowadzenie krok po kroku.
  • Roman

    ocena usługi:

  • Magda

    ocena usługi:

    Polecam!
  • Anna

    ocena usługi:

    Jestem bardzo zadowolona,opinia konkretna ,rzeczowa.Polecam.
  • Artur

    ocena usługi:

    Moje wątpliwości zostały wyjaśnione.Polecam.
  • Maria

    ocena usługi:

    porada udzielona szybko, wyczerpująco i rzetelnie polecam




Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane