e-prawnik.pl InformacjeKomisja Europejska szuka pracowników
14 Sierpnia 2008 GG Śledzik Wykop

Komisja Europejska szuka pracowników

Komisja Europejska ogłosiła nabór kandydatów na stanowiska dyrektorów i głównych doradców (grupa zaszeregowania AD 14) w następujących Dyrekcjach Generalnych:

Szczegóły dotyczące naboru na ww. stanowiska, opisy stanowisk oraz wymagania, jakie muszą spełniać kandydaci zawarte są w ogłoszeniach.

Stosownie do procedury zgłaszania kandydatur, kandydaci na powyższe stanowiska proszeni są o zarejestrowanie się w internecie pod adresem podanym w ogłoszeniu. Termin składania aplikacji upływa 19 września 2008 r., przy czym termin rejestracji internetowej upływa 19 września 2008 r. o godz. 12.00 czasu brukselskiego.

Źródło: PKPP Lewiatan, www.pkpplewiatan.pl

 

Komentarze do artykułu: Komisja Europejska szuka pracowników

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online
  • 0
  • 1
  • 2
  • 7
  • 0
  • 2
  • 3

Współpracują z nami

Katarzyna Tomczak
Katarzyna
Tomczak
Michał Włodarczyk
Jakub
Spalik

Jesteśmy prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Nasz Zespół tworzą aktywni zawodowo profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej szerokiemu gronu Klientów.


Zobacz opinie naszych klientów

Newsletter

Archiwum wiadomości

Sonda

Czy korzystałeś kiedykolwiek z porad prawnych online?

Tagi

Na skróty

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.