Zakład Ubezpieczeń Społecznych przyłączy się do zbiórki pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przez tydzień poprzedzający XVII finał Orkiestry pieniądze będą zbierane wśród pracowników i klientów ZUS.
Skarbonki z czerwonym serduszkiem ustawione będą w dniach 5-9 stycznia na salach obsługi w większości oddziałów Zakładu.
- Datki mogą wrzucać zarówno pracownicy ZUS, jak i klienci, którzy w tych dniach odwiedzą nasze placówki. Bardzo liczymy na wszystkie wpłaty - mówi Justyna Adamowska, jedna z organizatorek akcji.
W tym roku zebrane pieniądze przeznaczone będą na sprzęt służący do wykrywania chorób nowotworowych u dzieci.
To nie pierwszy udział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W styczniu 2008 r. w XVI Finale brały udział oddziały ZUS w Warszawie i Szczecinie. Udało się wówczas zebrać ponad 7 tys. złotych.
Źródło: http://e-inspektorat.zus.pl
Jesteśmy prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Nasz Zespół tworzą aktywni zawodowo profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej szerokiemu gronu Klientów.
Newsletter
Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.