Choć system argentyński został w Polsce zdelegalizowany, na rynku pojawiają się nowe oferty szybkich i tanich pożyczek na warunkach bardzo podobnych do tych zakazanych. System (...) »
W zamian za brak waloryzacji emerytur i rent, osoby pobierające najniższe świadczenia otrzymają w marcu br. jednorazową wypłatę w wysokości 100 (...) »
Zawiązanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością następuje z chwilą podpisania umowy spółki. Jest to krok niezbędny na drodze do uzyskania (...) »
Konstytucja nie pozwala pozbawić mandatu posła lub senatora z tego tylko tytułu, że trafił on za kratki. Czy musimy więc zaakceptować sytuację, iż wybrany przez nas (...) »
Księgi podatkowe zajmują w systemie środków dowodowych miejsce szczególne, dlatego powinny być prowadzone z wyjątkową starannością i pieczołowicie (...) »
Najprawdopodobniej w połowie marca pod obrady Sejmu trafi przyjęta przez Senat ustawa o rejestracji związków między osobami tej samej płci. W obliczu antyrodzinnej ofensywy (...) »
Prezes Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty Witold Graboś wydał decyzję o "uwolnieniu dostępu do gniazdka abonenckiego w zakresie usług telefonicznych i szerokopasmowego (...) »
Posłowie dyskutowali wczoraj w Sejmie nad rządowym projektem ustawy o postępowaniu wobec dłużników alimentacyjnych. Jednocześnie przed Sejmem protestowało kilkadziesiąt (...) »
Wydatki na reklamę w telewizji, radiu i prasie wzrosły w zeszłym roku aż o 12,5 proc. - szacują analitycy z firmy CR Media Consulting. Polski rynek odrabia straty z okresu (...) »
W stacji telewizyjnej Polsat pod koniec stycznia była emitowana reklama strony internetowej, na której propagowano środek wczesnoporonny, dostępny wyłącznie na receptę. (...) »
|
W kręgu jego zainteresowań znajduje się prawo autorskie. Zajmuje się także sprawami dotyczącymi prawa budowlanego i administracyjnego. Sporządza opinie z zakresu prawa karnego i prawa wykroczeń.
Newsletter
Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.