Obawiam się, że ta narodowa tragedia, tragedia wszystkich Polaków, będzie celowo wykorzystywana przez sztabowców PiS do walki politycznej - mówił w rozmowie z Gazetą (...) »
30 kwietnia o północy mija termin złożenia zeznania podatkowego za rok 2009. »
Jarek po trupach do celu (...), każdy chce leżeć na Wawelu - śpiewali Kuba Wojewódzki i Michał Figurski na falach Eska Rock. »
Pensje sędziów i prokuratorów wzrosną w przyszłym roku o 7 proc. - informuje Rzeczpospolita. »
Każdy przewóz osób samochodem osobowym będzie uznawany za usługę taksówkową. Gminy nie ustalą już limitu licencji taksówkowych - informuje Gazeta Prawna. »
Według NSA podatnik po otrzymaniu papierowej faktury może wybrać sposób jej przechowania - w wersji drukowanej lub elektronicznej. Innego zdania są urzędnicy. »
Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Sporządza umowy cywilnoprawne dla podmiotów profesjonalnych.
Newsletter
Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.