e-prawnik.pl Przegląd prasyBankowość internetowa
3 Czerwca 2005 GG Śledzik Wykop

Bankowość internetowa

Przez ostatnie dwa lata podwoiła się w Polsce liczba osób korzystających z bankowych kont internetowych. Używa ich już blisko 2 mln Polaków.

Poinformowała o tym firma badawcza TNS OBOP. Jeszcze w kwietniu 2003 r. z możliwości obsługi rachunku bankowego przez internet korzystało 800 tys. osób. Rok później było ich 1,2 mln, teraz z e-bankowości korzysta 1,9 mln osób.

gazeta.pl 03.06.2005 r.

Zobacz także:

 

Komentarze do artykułu: Bankowość internetowa

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online
  • 0
  • 1
  • 2
  • 7
  • 0
  • 6
  • 4

Współpracują z nami

Michał Włodarczyk
Michał
Włodarczyk
Michał Włodarczyk
Jakub
Lorenc

Jesteśmy prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Nasz Zespół tworzą aktywni zawodowo profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej szerokiemu gronu Klientów.


Zobacz opinie naszych klientów

Newsletter

Archiwum wiadomości

Sonda

Czy korzystałeś kiedykolwiek z porad prawnych online?

Tagi

Na skróty

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.