e-prawnik.pl Przegląd prasyBez upadłości nie ma świadczenia przedemerytalnego dla przedsiębiorcy
21 Listopada 2006 GG Śledzik Wykop

Bez upadłości nie ma świadczenia przedemerytalnego dla przedsiębiorcy

Bez ogłoszenia upadłości przedsiębiorca nie ma szans na uzyskanie świadczenia przedemerytalnego. Trybunał Konstytucyjny orzekł wczoraj, że przepisy stawiające taki wymóg są zgodne z konstytucją.

(...)Nierentowność nie jest wystarczającym kryterium, które może decydować o prawie do tak wyjątkowego świadczenia - orzekł TK (sygn. SK 66/06).

Zobacz także:

 

Komentarze do artykułu: Bez upadłości nie ma świadczenia przedemerytalnego dla przedsiębiorcy

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online
  • 0
  • 1
  • 2
  • 7
  • 0
  • 6
  • 4

Współpracują z nami

Katarzyna Tomczak
Katarzyna
Tomczak
Michał Włodarczyk
Jakub
Lorenc

Jesteśmy prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Nasz Zespół tworzą aktywni zawodowo profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej szerokiemu gronu Klientów.


Zobacz opinie naszych klientów

Newsletter

Czy znasz "JAROMIR MALIRSKY"?
Dowiedz się więcej "wypadkowe w 2011".

Archiwum wiadomości

Sonda

Czy korzystałeś kiedykolwiek z porad prawnych online?

Tagi

Na skróty

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.