e-prawnik.pl Przegląd prasyDeweloperzy ruszają na wieś
16 Czerwca 2008 GG Śledzik Wykop

Deweloperzy ruszają na wieś

Poziom stołecznych cen odstrasza klientów, którzy coraz częściej zastanawiają się nad wyprowadzką pod miasto. Stołeczni deweloperzy podążają ich tropem, rozrzucając swoje inwestycje coraz dalej od granic miasta. Kończy się deweloperski pęd za tanimi działkami w peryferyjnych dzielnicach Warszawy. Koniunktura na stołecznym rynku nieruchomości sprawiła, że inwestorzy chcący zarabiać na budowie mieszkań, muszą szukać nowych rozwiązań, które przyciągną klientów.

Zobacz także:

 

Komentarze do artykułu: Deweloperzy ruszają na wieś

    Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!

Dodaj komentarz

Porady prawne online
  • 0
  • 1
  • 2
  • 7
  • 0
  • 6
  • 4

Współpracują z nami

Tomasz Waśniowski
Tomasz
Waśniowski
Michał Włodarczyk
Jakub
Lorenc

Jesteśmy prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Nasz Zespół tworzą aktywni zawodowo profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej szerokiemu gronu Klientów.


Zobacz opinie naszych klientów

Newsletter

Czy znasz "MARIA WILK"?
Dowiedz się więcej "czynsz regulowany".

Archiwum wiadomości

Sonda

Czy korzystałeś kiedykolwiek z porad prawnych online?

Tagi

Na skróty

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.