Piętnaście ustaw zamierza zmienić rząd w związku z Euro 2012. Dokładna mapa przygotowań do tej imprezy ma być znana w ciągu trzech miesięcy.
(...) Piętnaście ustaw zamierza zmienić rząd w związku z Euro 2012. Dokładna mapa przygotowań do tej imprezy ma być znana w ciągu trzech miesięcy
Rzeczpospolita 2.05.2007 r.
Przedstawiamy oświadczenie UEFA po spotkaniach ze stronami odpowiedzialnymi za organizację EURO 2012: UEFA pozytywnie ocenia ostatnie (...)
Jaki projekt dotyczy przygotowań do EURO 2012?Projektem ustawy o zmianie ustawy o przygotowaniu finałowego turnieju Mistrzostw Europy (...)
Jak zapobiec ekscesom pseudokibiców na EURO 2012?W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej EURO 2012 Rząd przygotował projekt ustawy nowelizującej (...)
Jesteśmy prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Nasz Zespół tworzą aktywni zawodowo profesjonaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej szerokiemu gronu Klientów.
Newsletter
Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.