Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Babelkowo

 • Login: Babelkowo
 • Data rejestracji: 2018-11-30
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 5 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty Babelkowo

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Jak liczyłam wydatki na dzieci przed sprawą alimentacyjną to miałam arkusz od kancelarii https://grzybkowskiguzek.pl. Wiem, że bezpłatnie podsyłają na życzenie, tylko trzeba się odezwać. Wstępnie konsultowałam się z nimi za darmo, więc to też szansa, żeby poznać szanse przed rozwodem. Bardzo się bałam rozwodu, bo długo jednak nie pracowałam, byłam na utrzymaniu męża cały czas, a konsultacje z prawnikiem dały mi szersze spojrzenie po prostu.

  Zobacz cały wątek: Chcę rozwodu - SZUKAM b. dobrego ADWOKATA

 • Powiem tylko, że przed utratą majątku przy rozwodzie uratowała mnie kancelaria https://grzybkowskiguzek.pl. Nie sądzę, żebyś w poznaniu lepszych adwokatów rozwodowych znalazł. Wszystkie wskazówki adwokata się u mnie sprawdziły w 100%. Wróciłbym do nich od razu, gdybym coś podobnego miał znowu. Radzę przy rozwodzie jednak nie żałować na prawnika, bo mężczyzna w sądzie rodzinnym to jest gorzej teraz niż śmieć. Mówię szczerze.

  Zobacz cały wątek: podzial majatku

 • Jestem już całe szczęście po rozwodzie, ale z alimentami nie było łatwo. Jak masz problemy z określeniem realnych wydatków na dziecko to możesz zadzwonić lub wysłać maila do kancelarii https://grzybkowskiguzek.pl, a ci wyślą arkusz excela od ręki, bez dodatkowych opłat.

  Zobacz cały wątek: Rozwod - podzial majatku

 • Przy bardzo trudnym rozstaniu wspierała mnie kancelaria https://grzybkowskiguzek.pl, akurat z Poznania. Znałem ich z polecenia, bo praktycznie każdy kumpel, jakiego znam starszy się przez nich rozwodził. Dobrze podchodzą do kwestii opieki nad dzieckiem. Pomagają realnie mężczyznom. Poczułem się pewniejszy siebie po konsultacjach.

  Zobacz cały wątek: Dobry adwokat - warszawa

 • Znam akurat dobrych prawników od rozwodów w Poznaniu. Konkretnie https://grzybkowskiguzek.pl. Miałem poważną sprawę, bo żona przejmowała po cichu mój majątek, zniszczyła hobby, chciała całkowicie odciąć mnie od córki. Gdyby nie wskazówki adwokata to pewnie bym już ze sobą skończył. Ogólnie wyprowadzili mnie z ciężkiej sytuacji.

  Zobacz cały wątek: rozwod i podzial majatku


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane