Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Eizzy

Tematy założone przez użytkownika Eizzy

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

Ostatnie posty Eizzy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Rzeczywiście dosyć skomplikowana sytuacja. Kredyty i pożyczki są mega wsparciem na rozwój biznesu, jednak, jak to przy funduszach bywa, trzeba mieć dokładnie wszystko przeanalizowane. Ja również zastanawiałam się nad wyszukaniem jakiegoś finansowania swojej działalności i znalazłam już Pożyczki Unijne https://pozyczkiunijne.bgk.pl Stronę wprost stworzoną dla ludzi pragnących rozpoczęcie pracy "na swoim". Wiele praktycznych porad i wskazówek dla przedsiębiorców, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.:)

  Zobacz cały wątek: kredyt inwestycyjny

 • Najlepiej będzie jeśli poczytasz o tym w książkach tematycznych tam na pewno znajdziesz odpowiedź. Nie orientuje się jak jest z imieniem, wiem, że w przypadku nazwiska nie ma dużo zachodu ze zmianą jeśli np. jest powodem złego odbierania Twojej osoby przez społeczeństwo. Myślę, że w przypadku imienia wystarczy np. opinia rodziców, że od dziecka takiego imienia używali zwracając się do Ciebie, powinien być to wystarczający dowód. Sprawdź sobie w podręcznikach do prawa administracyjnego, np. tu: https://student.profinfo.pl/karta-produktu/prawo-administracyjne,58845.html Na pewno znajdziesz odpowiedź :)

  Zobacz cały wątek: Zmiana imienia.

 • Wiesz co nie znam się na tym zabardzo, ale zobaczyłam Twoje zapytanie i stwierdziłam, że może uda Ci się coś wyciągnąć stąd: https://e-specjalistabhp.pl/aktualnosci/ Już nie raz udało mi się wykorzystać informacje tutaj zawarte w praktyce. Popatrz również na artykuły, może wynajdziesz tak odpowiedz.

  Zobacz cały wątek: Wypadek przy pracy, odszkodowanie od zakładu pracy.

 • cześć :) na stronie http://www.ksiegarnia.lexisnexis.pl masz wzory pism :)a jak nie to w internecie na pewno znajdziesz zwór lub przejdź się do najbliższego prawnika i od Ci powie jak napisać takie pismo :)

  Zobacz cały wątek: pismo o pzyspieszenie wyznaczenia terminu

 • Byłam w paru biurach i z doradztwem było różnie, w jednym biurze nawet dowiedziałam się, że pomagają zaoszczedzić na zusie ale jak, tego dopiero dowiem się po podpisaniu umowy.. nie zaryzykowałam. Powiem Ci, że miałam to samo... Widzę, że to dość często się zdaża. Bardzo dużo czasu zajęło mi zanlezienie czegoś odpowiedniego.Tylko, że ja poszłam do innego biura w koncu - Asset, mogę polecić z czyściutkim sumieniem. Jeśli chcesz możesz sama zobaczyć i ocenić: http://www.asset.rzeszow.pl/o-nas/

  Zobacz cały wątek: Biuro rachunkowe Rzeszów

Więcej postów użytkownika Eizzy


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane