Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Kuba8451

• Login: Kuba8451
  • Data rejestracji: 2014-10-29
  • Tematy użytkownika: 0
  • Posty użytkownika: 3 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty Kuba8451

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • ps ostatni mail od firmy dostalem po 3 w nocy .. wiec to juz jest smieszne ze pracownicy tej jakze wspanialej firmy tak sie poswiecaja ze odpowiadaja w nocy nie spia tylko zalatwiaja wasze sprawy pozdrawiam

Zobacz cały wątek: Oszustwo z wynajmem mieszkania?

• no wlasnie nie ryzykuje .. dostalem najpierw odp ze tak mieszkanie jest i jest wolne wpelni umeblowane tylko ze problem jest taki ze osoba wynajmujaca odziedziczyla to mieszkanie po zmarlym dziadku ale znajduje sie UK i ma ze soba klucze .. ale jezeli bede zainteresowany wynajmem to ona juz zalatwi sprawe kluczy .. zgodzilem sie i na 2 dzien dostalem mail ze przez firme immosite.com.uk wysle tez klucze .. wraz z tym mail em dostalem umowe w ktorej bylo imie i nazwisko tej oto osoby i moje dane tzn tylko imie i nazwisko bo wiecej danych nie chciala.. z zaznaczeniem ze tylko chce pieniadze za 2 miesiace i juz bedzie sprawa zalatwiona bo chce tylko zeby ktos utrzymywal to mieszkanie.. a nie na nim zarabiac..prawie w tym samym czasie dostalem mail od tej firmy z kodem do sledzenia gdzie sa moje klucze i z adnotacja ze klucze tylko wtedy dostane jak im wplace pieniadze na konto .. oraz ze zajmuja sie tym od wielu lat i ta wplata to zabespieczenie i dla mnie i dla niej .. ok odpisalem im ze najpierw chce zobaczyc i wtedy wplace.. i znow w tym samym czasie dostalem i odniej i od tej firmy odpowiedzie .. ona.. wyslala klucze zaplacila z wlasnych pieniedzy za caly proces ponad 300 funtow i ze liczy na to ze i ja dopelnie swoje zobowiazanie wplaty.. a od firmy ze oni juz maja takie zasady ze najpierw pieniadze potem klucze i mozliwosc zobaczenia mieszkania.. dodamtez ze umowa ktora mi przyslali byla smieszna jakis badziewny zygzak w podpisie i pieczatka z napisem immosite zrobiona przez dziecko z ziemniaka to juz mnie bardzo zastanowilo i poszukalem tej firmy .. adres internetowy byl ale na stronie nic nie bylo na temat tej firmy tylko nr telefonu ktory jak pewnie nie zgadniecie nie dzialal.. wiec napisalem do nich to samo ze pierw chce zobaczyc mieszkanie potem dopiero pieniadze z czystej ciekawosci .. dostalem odp ze z godnie z zasadami najpierw musze wplacic dopiero obejrze a o pieniadze zebym sie nie martwil bo jezeli mi sie nie spodoba to w ciagu 2 dni zwruca mi na konto i mam na to gwarancje ich firmy ktura nie istnieje a odniej ze ona juz nie ma wplywu na to bo firma immosite teraz prowadzi dalsze dzialania z wynajmem .. szczeze mialem nieodparta ochote dac to dalej bo takich idiotow trzeba tepic ale odpuscilem.. nie dajcie sie nabrac na takie cuda jak mieszkania za prawie darmo na umowy bez zadnych danych prucz imienia i nazwiska i pieczeci z kartofla .. niewiem co to za nowa moda na robienie ludzi w ch... ale bardzo na to trzeba uwarzac a nie lakomic sie na okazje.. ps mieszkania szukalem w antwerpi na stronach immo .. tam dali to ogloszenie ktore zniklo i juz sie nie pojawilo .. uwarzajcie i powodzenia w znalezieniu mieszkania

• mam taki sam problem w belgii czy ktos cos na ten temat wie?? pozdrawiam

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane