Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Kyoraku

Tematy założone przez użytkownika Kyoraku

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

Ostatnie posty Kyoraku

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam,mam ten sam problem.Tylko że ja wystawiłem przedmiot za 2000 zł i miałem dostać 8 % ...niestety ja nie sprawdziłem czy jest to oszust czy nie i właśnie mam zawiadomienie od windykatora. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

  Zobacz cały wątek: Oszust allegro

 • Witam i przepraszam za odkop. Mam ten sam problem. Tylko że z kupującym kontakt się urwał a ja wystawiłem laptopa 2000 zł. Posiadam wszystkie dane Pana który miał wysłać laptopa. Czy jest sposób aby zmusić go na oddanie tej kwoty? Ja dostawałem 8 % a wystawiając przedmioty np. 2000+ można było sporo zarobić...głupi byłem że zaufalem ale trudno. Nie wiem teraz jak zdobyć 2000 zł albo jak je odzyskać temu młotkowi któtry zeruje na ludzkiej krzywdzie. Dodam jeszcze raz że posiadam wszystkie jego dane. Czy mogę coś z tym zrobić?

  Zobacz cały wątek: PROSZĘ O PILNĄ PORADĘ PRAWNĄ NA TEMAT OSZUSTWA PRACY INTERNETOWEJ


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane