Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Rafi2005

• Login: Rafi2005
  • Data rejestracji: 2010-02-01
  • Tematy użytkownika: 0
  • Posty użytkownika: 57 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty Rafi2005

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • W mojej ocenie jak najbardziej można ruszyć te sprawy. Ja korzystałem w mojej sprawie spadkowej jednak z fachowej pomocy. Sam bym sobie nie poradził. Polecam adw. Piotra Meller 502-199-050. Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Walczyłem o zachowek i udało mi się. Ale łatwo nie było. Jednak dobrze trafiłem i też z polecenia.

Zobacz cały wątek: Problem z siostrą - zabrała wszystkie pieniądze po mamie - POMOCY!!

• Nie sądzę aby miało to zasadniczy wpływ na pozbawienie władzy rodzicielskiej. Przecież nie mieszkacie razem z ojcem dziecka i co najważniejsze w tym temacie to ojciec trwale nie interesuje się dzieckiem. Ja bym wystąpił też o zasądzenie alimentów nawet wstecz. Nawet jak zamierzasz pozbawić ojca dziecka władzy rodzicielskiej to i tak zostanie ojcem biologicznym i powinien płacić na dziecko. Natomiast fakt, że chcesz z kimś nowym założyć związek możesz wykorzystać na plus dla siebie. Chcesz stworzyć dziecku normalną rodzinę kwestia tylko dobrego przedstawienia tego w sądzie. Moją sprawę rozwodową i ustalenie kontaktów z dziećmi prowadził mec. Piotr Meller. Mogę go z całą powagą polecić. Byłem bardzo zadowolony z jego pracy. Efektywny, skuteczny i rzetelny. Pełny profesjonalizm. Tel do niego to 502-199-050 o ile nic się nie zmieniło. Może Ci poradzi jak to przedstawić w sądzie aby wyszło in plus. Powodzenia.

Zobacz cały wątek: pozbawienie władzy rodzicielskiej ojca

• Mogę polecić Kancelarię Adwokacką mec. Piotra Meller 502-199-050. Rzetelny bardzo profesjonalny i uczciwy człowiek.

Zobacz cały wątek: kancelaria adwokacka warszawa

• Jak masz dowody zdrady to idź w orzeczenie z winy małżonka. Ja bym tak zrobił. Ja ma wreszcie to za sobą. Mój adwokat poradził mi bardzo dobre rozwiązania mogę Ci go polecić adw. Piotr Meller 502-199-050. Sprawdziłem dobry i godny polecenia.

Zobacz cały wątek: Pozew o rozwód

• Trudna sprawa ja chyba skorzystałbym z porady specjalisty polecam adw. Piotra Meller 502-199-050, którego osobiście wypróbowałem w swojej sprawie i bez zarzutu. Może będzie umiał pomóc i znajdzie korzystne rozwiązanie. powodzenia

Zobacz cały wątek: problemy z współkredytobiorca

• Z tego co wiem to wydziedziczenie musi być zapisane w testamencie więc jeżeli nic w nim nie ma to nie zostałaś wydziedziczona i możesz domagać się zachowku. Nie znam jednak szczegółów więc polecę adwokata z którego pomocy korzystałem i sprawdził się bardzo dobrze jeżeli chodzi o moje oczekiwania. Jego dane to adw. Piotr Meller 502-199-050. polecam

Zobacz cały wątek: czy to było ważne wydziedziczenie?

• Z tego co wiem to jak nie ma małżonka a są dzieci to w równych udziałach dziedziczą dzieci cały majątek. Mogę polecić sprawdzonego adwokata Piotr Meller 502-199-050. Polecam rzetelny i profesjonalny

Zobacz cały wątek: kto dziedziczy w takiej sytuacji?

• Z tego co wiem to do obliczania wartości zachowku mogą być brane również darowizny. Nie znam ogólnej zasady. Mogę polecić sprawdzonego adwokata Piotra Meller 502-199-050, który prowadził kiedyś moją sprawę o rozwód z podziałem majątku i z tego co wiem od znajomej (poleciłem jej go do sprawy spadkowej) jest też świetny w tych sprawach. Jest bardzo zadowolona. Z resztą mecenas też mi został polecony i naprawdę fachowiec wyższej klasy. polecam

Zobacz cały wątek: jak nie zapłacić zachowku?

• Witaj jeżeli był wspólnie zaciągnięty to musicie spłacać go nadal razem. Chyba, że jedno przejmie dług i rozliczy to z drugim spłatach z przedmiotu objętego kredytem. Rozwiązania są różne.

Zobacz cały wątek: Kredyt a rozwód

• Witaj mogę Ci polecić dobrego i rzetelnego adwokata. Prowadził moją sprawę rozwodową z podziałem majątku i byłem bardzo zadowolony. Naprawdę godny polecenia profesjonalista. Z resztą też mi go polecono. adw. Piotr Meller 502-199-050

Zobacz cały wątek: Kiedy złożyć pozew o rozwód?

• Ja bym się nie przyznawał. Mąż wówczas może wystąpić o rozwód z Twojej winy. Raczej poczekaj do rozwodu. Polecam adwokata dobrego z rozwodów 502-199-050 sprawdzony, rzetelny i konkretny. Polecam osobiście.

Zobacz cały wątek: Czy warto przyznawać się do związku podczas rozprawy rozwodowej?

• Z tego co wiem z własnego doświadczenia to raczej żona powinna udowodnić przed sądem, że ją zdradzasz a nie Ty, że jej nie zdradzasz. Jeżeli ma jakieś konkretne dowody przeciwko Tobie musisz się do nich oczywiście odnieść. Zawsze możesz zgłosić przed sądem, że nie wyrażasz zgody na rozwód i widzisz nadal szanse dla waszego małżeństwa. Wówczas sąd zaproponuje wam poradnię małżeńską i zawiesi postępowanie. Tylko zastanów się czy na pewno tego chcesz. Mogę Ci polecić sprawdzonego przeze mnie dobrego adwokata 502-199-050, rzetelny i konkretny. Pomoże Ci dobrać argumenty do sądu.

Zobacz cały wątek: Jak udowodnić że nie zdradzam żony?

• Mogę Ci polecić dobrego adwokata, który specjalizuje się w rozwodach. Prowadził sprawę mojej znajomej i była bardzo zadowolona. O ile nic się nie zmieniło to tel do niego jest 502-199-050. Może przynajmniej powie Ci jak masz się do tego zabrać.

Zobacz cały wątek: Rozwód z obcokrajowcem

• Jesteś rzeczywiście w kiepskiej sytuacji. Mogę Ci pomóc podając namiar na dobrego adwokata. Jest podobno bardzo polecany w sprawach rodzinnych. Jeżeli sie nic nie zmieniło to jego nr to 502-199-050. adw. Piotr Meller. Powodzenia. Skorzystać nie zaszkodzi.

Zobacz cały wątek: 90 dni w roku normalne

• Można uderzyć do ewidencji ludności i wziąć adres zameldowania lub ostatniego zamieszkania. Jeżeli chodzi o kontakt z dzieckiem no to trzeba wnieść razem z pozwem o rozwód wniosek o ustalenie kontaktów z dzieckiem. Tu sąd z reeguły wymaga przesłuchania stron w celu ustalenia zakresu kontaktów. Polecam sprawdzonego i dobrego adw. Piotr Meller 502-199-050 specjalizuje się w sprawach rodzinnych.

Zobacz cały wątek: Rozwód

• Proponuję załatwić sprawę jednak sądownie. Można wnieść wniosek o ustalenie kontaktów z dzieckiem i wtedy nie będzie mogła mu zabraniać widzeń z dzieckiem w porach dla niego wyznaczonych. Sam to przerabiałem. Polecam dobrego adwokata, prowadził również moją sprawę adw. Piotr Meller 502-199-050. Może rozmowa z nim uświadomi Twojemu przyjacielowi, że warto powalczyć dla dziecka. Tym bardziej, że z tego co zrozumiałem to jest ono zaniedbywane. Po mojej sprawie wiem, że dobre argumenty są dużo warte w sądzie i mozna wiele osiągnąć, tylko trzeba wiedzieć jak je przedstawić. Mnie się udało dzięki pomocy tego adwokata. Polecam i życzę powodzenia.

Zobacz cały wątek: Prawa ojca

• Wzory apelacji można znaleźć nawet na internecie. Ale sam wzór nie wystarczy. Trzeba dobrze sformułować zarzuty i jeszcze lepiej je uzasadnić aby Ci sąd apelację uwzględnił. Sama zdecyduj czy sobie poradzisz. Wyyczne są też w KPC.

Zobacz cały wątek: jak napisac apelacje w sprawie rodzinnej

• Nie rozumiem jak taka sprawa mogła się odbyć niejawnie????? Sąd zawsze w sprawach opieki na dziećmi słucha stron. Nie jestem pewien czy wystarczy Ci tylko pismo. Przecież tutaj trzeba napisać odwołanie i to dobre żebyś mogła wygrać. Mogę Ci polecić adw., który specjalizuje się w prawie rodzinnym i został mi też polecony. Byłem zadowolony z jego usług i rzeczywiście jest godny polecenia. Zna się na rzeczy i ma zdrowo gadane. Jest to adw.Piotr Meller 502-199-050. Swoją drogą to nieźle Cię załatwił ten tatuś. Zwykle tak małe dzieci nie są odbierane matkom. Albo ojciec dziecka ma mocne dowody przeciwko Tobie albo coś jest nie tak. W każdym razie pomoc adwokata z pewnością Ci się przyda. Powodzenia

Zobacz cały wątek: jak napisac pismo odwoławcze o pozbawienie praw rodzicielskich

• W Warszawie to bardzo różnie. Słyszalem nawet o 7000 czy więcej. Mnie polecono adw. Piotr Meller, (502-199-050) skuteczny i nawet niedrogi. Określa wynagrodzenie do indywidualnej sprawy. Polecam.

Zobacz cały wątek: Koszty usług adwokata?

• Można pisać o skrócenie. Miałem podobną sprawę i udało mi się skrócić. Miałem wtedy adwokata, który mi to załatwiał. Pisał wniosek ale do sądu o uznanie za wykonany środek karny. Nie było żadnej rozprawy. Mój adwokat tylko napisał i dobrze umotywował mój wniosek i za jakiś czas przyszło postanowienie, uznające środek karny za wykonany i juz. Nie wiem czy taka jest praktyka, czy to wyłącznie zasługa adwokata (choć pewnie coś w tym jest) ale sprawę mam załatwiona. Jeżeli chcesz to mogę podać Ci namiar do tego adwokata, nawet swój człowiek ale gadane to on ma. Adw. Piotr Meller 502-199-050. Powodzenia.

Zobacz cały wątek: podanie o skrócenie wyroku

• Jeżeli nie pozostawiła testamentu to będzie dziedziczenie ustawowe. Oznacza to, że będzie dziedziczyc w pierwszej kolejności małżonek i dzieci. Jak nie ma małżonka to wszystko dziedziczą dzieci. Trzeba przeprowadzic sprawe spadkową. Poza tym osoby uprawnione mogą się domagać zachowku. Polecam dobrego i sprawdzonego adwokata Piotra Meller 502-199-050. Prowadził kiedyś moja sprawe spadkową i sprawdził sie.

Zobacz cały wątek: TESTAMENT USTNY

• Jeżeli mieszkanie było męża przed ślubem to niestety nie masz do niego praw. Natomiast możesz wnieść o ustalenie sposobu korzystania ze wspólnego mieszkania z mężem w trakcie rozwodu i po nim, z racji tego, że nie pracujesz i nie masz gdzie mieszkać. Jeżeli sąd przyzna Ci opiekę nad dzieckiem to tym bardziej będziesz mogła tam zostać. Kwestia jak będą wyglądały wasze realcje i czy da się to wytrzymać. jeżeli chodzi o walkę o dziecko no cóż, prawdą jest, że sądy przychylają sie bardziej w stronę powierzenia opieki matce, zwykle, ale oczywiście bywaja wyjatki. Musisz postarać się o dobre argumenty przeciwko ojcu i oczywiście udowodnić swój dobry kontakt z dzieckiem, związanie z nim itd. Jeżeli będziesz potrzebowała pomocy w tym zakresie mogę Ci polecić sprawdzonego adwokata. Kiedyś pomógł mi osobiście i dlatego z całą powagą, śmiało mogę go zarekomendować. Jest to adw. Piotr Meller 502-199-050. Powodzenia

• Ja się rozwodziłem w 2009 r. i płaciłem 600 zł Z tego co wiem to nic się nie zmieniło. Jak chcesz pomocy adwokata to już różnie. Moją sprawe prowadził adw. Piotr Meller 502-199-050 i kosztował mnie nie drogo. Byłem zadowolony z wyniku i mogę go polecić.

• Nie wiem co móglbyś w tej sprawie zrobić. Mogę Ci pomóc jedynie w taki sposób, że podam Ci namiar do bardzo dobrego adwokata Piotr Meller 502-199-050. Może On coś wymysli. Sprawdziłem go w swojej sprawie rozwodowej i majątkowej. Facet jak trzeba to ma pazur. Może będzie mógł Ci pomóc. Nie jest też drogi. Polecam

Zobacz cały wątek: Potrzebuje Pomocy

• Z tego co wiem, wniosek o zasiedzenie można złożyć jak sie przez określony czas( 20 lat) było nieprzerwalnie w posiadaniu nieruchomości. Posiadanie przed sądem trzeba udowodnic. Tak więc zależy to od faktu, czy będzie mógł to udowodnić. Polecam dobrego adwokata w tych sprawach Piotr Meller 502-199-050. Sam sprawdzilem na swojej sprawie. Godny polecenia.

Zobacz cały wątek: Wniosek o zasiedzenie

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane