Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: Sara00

Ostatnie posty Sara00

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Treść: Witam Serdecznie mam takie pytanie.MOj partner z którym jestem w związku od 7 -8 lat planowaliśmy wspólne życie .bardzo sie kochaliśmy,1.5 roku temu wpłacił na moje konto pieniadze na nasze wspólne mieszkanie i był tego w pełni świadomy zreszta nie zaznaczył ze te pieniadze mam mu zwrócić wręcz powiedział ze w razie jak mnie zostawi to masz przecież pieniadze i kupisz sobie mieszkanie sama .nigdy bym sie nie spodziewała ze mnie zostawi ? no ale niestety zostawił w tej chwili przeżywam osobisty dramat a na dodatek tego żąda zwrotu pieniedzy zostawiając mnie w tej sytuacji z niczym pozwał mnie do sadu cywilnego o bezpodstawne wzbogacenie .Czyli muszę mu teraz oddać te pieniadze ?zaznaczam ze mieszkając razem większa cześć kosztów na codzienne życie ponosilam Ja ponieważ mówił ze poco sie rozdrabniac będziemy żyć z twoich pieniedzy a moje odkaladamy na konto ,wiem ze byłam naiwna ale bardzo mu ufalam ,lecz teraz jak mnie zostawia to nie ma skrupułów zostawić mnie bez niczego przecież jak by miał sumienie to po tylu latach po pierwsze nie zostawił mnie bez powodu a jeśli jest to z jego powodu,czy moge prosić o poradę czy zeczywiscie muszę mu wszystko oddać ?czy wypadalo by sie uczciwie podzielić chociaż i tak mówił ze jak zostawi mnie to mam przecież pieniadze na koncie to jesteś zabezpieczona fakt ?ale to były tylko słowa nie mam pisemnej umowy czy zobowiązania jest tylko fakt ze spłacał te pieniadze swiadomie i nie zastrzegł zwrotu a teraz gdy jest zle to po 1.5 roku żąda zwrotu .prosze co na to prawo

    Zobacz cały wątek: Bezpodstawne wzbogacenie


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane