Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: WojniaczykM

 • Login: WojniaczykM
 • Data rejestracji: 2018-09-29
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 3 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty WojniaczykM

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Taaak, miałem okazje być kiedyś klientem Pana Igora Klimkowskiego i powiem wam szczerze, że po prostu bajka. Ten człowiek ma wszystko poukładane i wie jak zabrać się za chyba każdą sprawę. Ja po przedstawieniu mu mojego problemu, właściwie mogłem już siedzieć spokojnie i zajmować się swoimi sprawami. On wszystko ogarnął, przygotował i to tak szybko i solidnie, że sprawa szybko skończyła się po mojej myśli. Bardzo polecam.

  Zobacz cały wątek: Ubezwłasnowolnienie

 • 600365228 - numer do mecenasa Igora Klimkowskiego. Rzetelny i uczciwy prawnik. Ja byłem u niego w sumie dwukrotnie z dwoma różnymi sprawami i za każdym razem mi pomógł. Oby tylko było więcej takich specjalistów w Polsce jak on... Skutecznych, uprzejmych i za rozsądne pieniądze.

  Zobacz cały wątek: szukam prawnika

 • Powie mi ktoś coś więcej o Panu Igorze Klimkowskim? Wiem, że to młody adwokat i że działa na swoim od niedawna, ale wiem też że jest rewelacyjny w tym co robi, a przy tym bardzo uprzejmy i solidny. Nie wiem tylko czy są realne szansy by Pan mecenas znalazł dla mnie wolny termin w najblższych tygodniach, bo podobno jest rozchwytywany, to po pierwsze, a po drugie nie wiem jak wygląda wizyta w kancelarii od strony kosztów. Pomógłby mi ktoś z tym? Bardzo chce tam iść, ale boję się, że wizyta mnie zbankrutuje. Pomocy!

  Zobacz cały wątek: użyczenia mieszkania komunalnego pod opiekę na czas nieobecności właściciela


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane