Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: ZygmundUSA

Tematy założone przez użytkownika ZygmundUSA

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

Ostatnie posty ZygmundUSA

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Zgadzam się w 100% z przedmówcą,po przejściu setek bezwartościowych rozmów telefonicznych,pan Marek okazał się oazą na pustyni drogiej beznadzieji!Polecam gorąco!

  Zobacz cały wątek: SZUKAM Adwokata specjalizującego się w prawie spadkowym

 • Jeśli chodzi o sprawę spadkową,to jak najbardziej zgadzam się z przedmówcą,pan Marek prowadzi moją sprawę spadkową na odległość,a mimo to jestem przekonany,że i tak jest lepszy niż 3/4 adwokatów na miejscu.Pełen profesjonalizm,kultura i bardzo wysoki poziom wiedzy,a wszystko to za naprawdę rozsądne pieniądze!

  Zobacz cały wątek: Dobry adwokat - Warszawa- Polecam Panią Magdalenę Antoszewską

 • Witam serdecznie.Dziękuję bardzo za dobrą i uczciwą radę,jestem po pierwszej rozmowie telefonicznej z kancelarią Mecenasa Bednarczyka i mogę się o nich wypowiadać w samych superlatywach. Potężna wiedza, uczciwe podejście do klienta, no i naprawdę poczułem, że moja sprawa jest dla kogoś ważna. Ponadto procedury zostały specjalnie dla mnie uproszczone do minimum, a wiele rzeczy uda załatwić się bez mojej obecności. Jestem niezmiernie wdzięczny, zarówno pani za tak doskonałą radę, jak i samej kancelarii.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. P.S. Oby więcej takich prawników.

  Zobacz cały wątek: Reprywatyzacja,dobry prawnik

 • Witam ponownie.Potrzebuję adwokata w Warszawie, niemniej w kraju będę dopiero za około 4 miesiące,a sprawa nie może tyle czekać. I tutaj odniosę się do podanych przez panią Bożene i Pana Krystiana kancelarii, już wcześniej dzwoniłem w obydwa miejsca i jestem rozczarowany,zarówno brakiem czasu i uwagi poświęcanej moim słowom, jak i bardzo wysokimi nawet jak na USA cenami za niemalże każdą usługę. Niestety dochodzę do wniosku, że Internet nie jest do końca pewnym miejscem poszukiwań.Jednakże, jeśli znajdzie się ktoś kto ma do polecenia osobę sprawdzoną,będę niezmiernie szczęśliwy. Pozdrawiam serdecznie!

  Zobacz cały wątek: Reprywatyzacja,dobry prawnik


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane