Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: asieniek

Tematy założone przez użytkownika asieniek

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

Ostatnie posty asieniek

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Wypowiedzenie przesłali także na mój adres zameldowania. 30.03.2012r w miejscu mojego zameldowania odebrano wypowiedzenie. Stosunek pracy ma wygasnąć z dniem 30.06.2012r. Chciałabym odwołać się do sądu pracy ale nie wiem jak mam napisać pozew. Proszę podpowiedzieć jak mam go napisać i ile mam czasu na jego złożenie?

  Zobacz cały wątek: Wypowiedzenie

 • Witam, 5 marca złożyłam wniosek do swojej firmy na ręce szefa o dodatkowy macierzyński, urlop wychowawczy za 2011 i 2012r. oraz o wychowawczy. W dniu dzisiejszym tj. 28.03.2012r zostałam poproszona o rozmowę z szefem. Chciał wręczyć mi wypowiedzenie. Nie podpisałam jego ani nie przyjęłam. W nim było napisane, że powód wypowiedzenie jest związany z likwidacją stanowiska i przeniesieniem firmy do innego województwa. Proszę podpowiedzieć mi co w tym wypadku mam zrobić. Przyjąć je czy nie. Znając mojego szefa on prześle mi pismo pocztą za potwierdzeniem odbioru. Pozdrawiam

  Zobacz cały wątek: Wypowiedzenie


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane