Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: babilas

Tematy założone przez użytkownika babilas

  • TYTUŁ
    ODPOWIEDZI
    OSTATNI POST

Ostatnie posty babilas

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Napisz 2 wersję i wydrukuj w dwóch egzemplarzach. Jeden z nich przekażesz sprzedawcy, drugi zostawisz sobie. Dokładnie zidentyfikuj towar którego dotyczy reklamacja oraz wskaż okoliczności zakupu (data, kopia paragonu). Powinniśmy naprawde dokładnie, i jasno wyjaśnić na czym dokładnie polega niezgodność towaru z umową. Lepiej unikać stwierdzenie iż coś się stało z butami kilka miesięcy temu. Precyzujemy daty dokładnie, choćby dokładne byc nie miały. Wszystko przez to że zgodnie z przepisami ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej reklamacja powinna być zgłoszona w ciągu dwóch miesięcy od dnia stwierdzenia niezgodności. Określenie czego żądamy? Na początek możemy wybrać między bezpłatnym roszczeniem naprawy albo bezpłatną wymianą. T utaj wklejam fomrułke z której warto skorzystać. \"Posiadam kartę gwarancyjną, ale wybieram dochodzenie swoich praw na podstawie trybu dotyczącego niezgodności towaru z umową, a nie z gwarancji. Domagam się wymiany ??????. (nazwa produktu) na nowy, wolny od wad.\" Co więcej? Zdjęcia uszkodzeń, dokładne. Jeśli buty farbują to zrobić zdjęcie zafarbowanej stopy. głupie? Może tak ale to działa (sprawdzone przez piszącego).

    Zobacz cały wątek: Jak napisać reklamacjię butów?

  • to jest znęcanie się nad zwierzętami, naszczęście mówi sie coraz głosniej o tmy i coraz bardziej się to piętnuje!! mam nadzieje zę dostaniesz wysoką grzywnę i wyrok!!

    Zobacz cały wątek: Wiatrówka i sprawa karna.


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane