Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: elpasonaso

 • Login: elpasonaso
 • Data rejestracji: 2011-11-08
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 190 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty elpasonaso

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Po własnym doświadczeniu podpowiem wszystkim tym co chcą szukać szczęścia w MPGO, żeby się ubezpieczyli prywatnie następnie poszli na rozmowę o pracę do MPGO przewrócili się na progu i wezwali karetkę. Lepiej wyjdziecie na tym niż na pracy w tym dole pełnym przekrętów, łamania przepisów BHP i wyzysku na pracowniku. Prawo pracy was nie zobowiązuje i nie chroni, odpracowywanie dni świątecznych to norma mimo iż nowe przepisy prawa pracy tego zakazują, narzucane od górnie nadgodzin a w razie sprzeciwu dywanik i rozmowa z dyspozytorem albo kierownikiem. Ciuchy robocze jak się skończą to mimo dziurawych butów np. nie zostają wydawane, pobiera się informacje jakie rozmiary itp. a potem cisza. Zebrania z prezesem to kpina, ciągła napinka i bajdurzenie. Osobne problemy i tarcia z klientami, niestety pracodawca bardzo często wychodzi z założenia że klient ma zawsze racje... Ogólnie syf nie praca.

  Zobacz cały wątek: zarobki pracownika MPO

 • Na początek dają 1400 zł, w tym jest 1000 zł podstawy, dodatki motywacyjne i premia to pozostałe (400zł). Wczasy pod gruszą, nie wiem czy także 13 pensja jak u nauczycieli, no i jest to państwówka dalej. Umowy o pracę na okres maksymum 3 - 3,5 roku.  Praca zmianowa po 8 godzin. Teraz ma wejść 2 zmianowa od 6-14, 14-22 plus jedna sobota pracująca.

  Zobacz cały wątek: zarobki pracownika MPO

 • Umowa najmu. Skoro znajomy nie ma nic przeciwko.

  Zobacz cały wątek: Wynajem samochodu który dzierżawie

 • To że płaci nie oznacza że może płacić więcej. sprawa do sądu o podniesienie kwoty alimentów i tyle. Może pani uznać że alimenty płacone przez ojca dziecka nie wystarczają na jego utrzymanie i przez to pani i dziecka status życia się pogarsza. W takiej sprawie dobrze a wręcz wskazane będzie skonsultować się z pełnomocnikiem który taką sprawę poprowadzi.

  Zobacz cały wątek: jak otrzymać alimenty mimo, ze płaci, ale mało

 • Sprawa do kuratora, sprawa do dyrektora ze skargą na brak odpowiedniej reakcji ze strony nauczyciela, skarga na uczennice do dyrektora i żądanie przeniesienia uczennicy do innej klasu lu relegowania ze szkoły - mało prawdopodobne ale warto postraszyć, konfrontacja z rodzicami tej uczennicy i z samą uczennicą. Może jeszcze doradziłbym zakupić gaz pieprzowy dla córki. Niestety to wszystko może się na nic nie zdać skoro smsy są z nieznanego źródła i nie podpisane. Pomysłem byłoby zadzownienie na ten numer z innego nieznanego numeru i sprawdzenie  czy po głosie mamy do czynienia z mężczyzną czy z kobietą. Ale to tylko tyle da, bo numer jest pewnie na kartę a operator i tak zresztą w innwym wypadku nie udostępniłby danych osobowych użytkownika numeru. Przykra sprawa, a dlaczego w zasadzie doszło do sporu pomiędzy dziewczynami? To może być dość istotne dla całej sprawy, czasami mediacja może się okazać lepsze niż groźby.

  Zobacz cały wątek: nękanie

Więcej postów użytkownika elpasonaso


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane