Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: gab.praxis@gmail.com

 • Login: gab.praxis@gmail.com
 • Data rejestracji: 2011-07-18
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 2 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty gab.praxis@gmail.com

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • W Poradniach Uzależnień oraz w Ośrodkach Interwencji Kryzysowej Pani rodzina uzyskać może także pomoc prawną . Namawiam do jaknajszybszego zgłoszenia się do takiej instytucji. Jeżeli chodzi o rozwód, to proszę pamietać ,ze decyzję w tej sprawie podejmuje Pani matka , nie Pani. Mama na pewno bedzie potrzebowała wsparcia terapeuty, żeby rozpatrzeć się w swoich możliwościach w tym względzie. Nie każda żona alkoholika decyduje się na rozwód ! A po rozwodzie nie zawsze alkoholik wyprowadza się z mieszkania lub dochodzi do jego eksmisji- to wymaga konsekwentnego postepowania prawnego, bo przemoc trzeba udowodnić. Radziłabym także myśleć o przyszłości jako wlasnym rozwoju i stopniowym usamodzielnianiu się- emocjonalnym, materialnym ,społecznym , a nie jako wikłaniu się w okołoalkoholowe sprawy rodziny. Obecnie jest Pani ponad miarę uwikłana w patologiczne relacje w rodzinie. Dlatego namawiam Panią na telefon do Poradni Leczenia Uzależnień i Wspóluzależnienia i szybkie zarejestrowanie się do terapeuty :)

  Zobacz cały wątek: ojciec alkoholik

 • Witam, choroba alkoholowa jest ciężką chorobą psychiczną, dlatego proszę JAK NAJSZYBCIEJ zdecydować się na wizytę u specjalisty w Poradni Leczenia Uzależnienia Alkoholowego oraz Wspóluzaleznienia. Alkoholik nie jest w stanie dotrzymać obietnicy abstynencji i bezwględnie wymaga leczenia. Ale równolegle wymaga leczenia cała jego rodzina, na którą ma on stały , destrukcyjny wpływ - ponieważ członkowie rodziny powinni się nauczyć żyć własnym życiem, a nie brać odpowiedzialności za alkoholika. Dlatego powinnna Pani złosić się ja najszybciej do Poradni Leczenia Uzaleznień i Wspóluzaleznienia oraz przedstawić taką propozycję swojej mamie!! odbywaja się tam rozmowy terapeutyczne z psychoteraputą uzaleznień oraz spotkania grupowe. MOżna uzyskać także wszelkie informacje dotyczące leczenia alkoholika- także leczenia przymusowego ( wtym pomaga także Opieka Społeczna). Proszę NIE ZWLEKAĆ Z DECYZJĄ ! Ponizej podaję link do poradni na terenie Świdnicy. Pozdrawiam, Monika http://www.firmy.net/uzaleznienia-nalogi,swidnica.html

  Zobacz cały wątek: ojciec alkoholik


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane