Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: gabek61

Tematy założone przez użytkownika gabek61

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

Ostatnie posty gabek61

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Zgodnie z art. 119 k.w. kradzież rzeczy ruchomej o wartości nieprzekraczającej 250 zł stanowi wykroczenie. Dziecko dostanie wpis do akt szkolnych na pewno i z panią skontaktuje się zapewne kurator.

  Zobacz cały wątek: Kradzież

 • Odwieczny problem. ale swastyka od swastyki różna. ta nazistowska jest przekrzywiona, ta słowiańska prosta. poza tym nazistowska jest wpisana w biały okrąg na czerwonym tle. inna swastyka to symbol ognia i tyle, koniec. jak ktoś nie wie i się pieni to wytłumaczyć lub odesłać do wikipedii. I nie, nie jest zabroniona.

  Zobacz cały wątek: Symbol Swastyki na T-shirt ?!

 • Podstawowe prawa, to: -Świadczeń zdrowotnych zgodnych z aktualną wiedzą medyczną. -Informacji o swoim stanie zdrowia. -Zachowania tajemnicy związanych z Twoim leczeniem. -Odmowy bądź wyrażenia zgody na leczenie podwyższonego ryzyka (np. operację). -Poszanowania godności i intymności ? szczególnie podczas badania. -Wglądu czy skopiowania na własny koszt dokumentacji medycznej dotyczącej przebytego leczenia. -Poszanowania życia prywatnego i rodzinnego -Nieodpłatnej opieki duszpasterskiej, gdy zostajesz w szpitalu przez cały dzień bądź całą dobę. -Nieodpłatnego przechowania rzeczy wartościowych w depozycie. -Prawo do umierania w spokoju i godności.

  Zobacz cały wątek: PODSTAWOWE PRAWA PACJENTA

 • Większość spraw trafia do sądów te jednak czekają na nowa decyzję Trybunału i sprawy są zwieszane. 

  Zobacz cały wątek: wykup mieszkania zakładowego?


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane