Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: geforc

Tematy założone przez użytkownika geforc

 • TYTUŁ
  ODPOWIEDZI
  OSTATNI POST

>>Więcej tematów użytkownika geforc

Ostatnie posty geforc

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • do usunięcia,coś mi się źle włączyło

  Zobacz cały wątek: Zamiana mieszkania komunalnego

 • Witam, czy jest możliwa zamiana mieszkania komunalnego w którym płacę czynsz (niewykupione) na inne w innym mieście, o podobnym standardzie, opłatach i metrażu. Dużo jest załatwiania i zabawy z taką sprawą?

  Zobacz cały wątek: Zamiana mieszkania komunalnego

 • Witam, sprawa jest dosyć skomplikowana, a mianowicie miałem wypadek z rodzicami na początku maja, oni zginęli, ja przeżyłem, brat mojej mamy czyli mój wujek chrzestny zaofiarował się z pomocą, powiedział że potrzebuje pieniędzy bo musi spłacic wszystkie raty co rodzice mieli na różne rzeczy, a do tego powiedział że zapłaci rachunki i inne sprawy bierzące... wszystko by było ok, ale po powrocie ze szpitala do domu, okazało się że nic nie jest zapłacone i wszystko muszę spłacać samemu, a wujek po prostu wziął/wyłudził te 30tyś zł i nic nie robił żeby było wszystko załatwione w moich sprawach. Żadnej umowy z nim nie podpisywałem, wtedy jak im przelewałem na konto to nie myślałem o tym, byłem w silnej depresji i nie myslalem co robie. Jedyny dowód to transakcja w koncie internetowym. Wujek sam z siebie tej kasy nie odda, tak samo jak do niego zadzwonie i powiem żeby oddał, to też tego nie zrobi, ogólnie to człowiek konfliktowy. Co mi radzicie ?? jak to rozwiązać ?

  Zobacz cały wątek: jak odzyskać pieniądze


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane