Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: mysia430

• Login: mysia430
  • Data rejestracji: 2013-04-05
  • Tematy użytkownika: 0
  • Posty użytkownika: 1 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty mysia430

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Nie wiem czy ktoś to jeszcze przeczyta ale moja sytuacja jest też trochę inna jestem w separacji od 7lat i w tym wieku mam synka. Od pięciu lat jestem w związku z mężczyzną który jest ojcem dla mojego dziecka dba o niego ,opiekuje się nim ,bawi się i utrzymuje. Synek nie zna innego taty. A ta kupa gówna która śnie się teraz nazywać ojcem widział synka jak miał 3 miesiące nie interesuje się nim wcale, nie płaci alimentów w ogóle go nie zna nic go nie obchodzi nawet teraz kiedy w toku jest sprawa rozwodowa i o odebranie władzy rodzicielskiej nie szuka kontaktu. Przed sądem robi z siebie ofiarę losu i złaknionego kontaktów z synem ojca więc sędzina zasądziła badanie w RODK powiedziała że będą oddzielnie ale nie wiem co to znaczy . Jak chcą zrobić to badanie przecież mój synek nie ma o nim pojęcia boję się tego badania że zrobią dziecku krzywdę .Może ktoś coś poradzi z góry dziękuję.

Zobacz cały wątek: Badania w RODK

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane