Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: nativ

 • Login: nativ
 • Data rejestracji: 2011-03-19
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 4 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty nativ

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • O proszę od 1 Lipca wizę można dostać w Manili przez placówke Holenderska. http://www.kualalumpur.polemb.net/index.php?document=37 Jeszcze lepiej :) Ja planowałem wyjechać 25 czerwca . Więc nie będę się włóczył po Bangkoku tylko prosto na Filipiny. Chociaż to zależy jeszcze od cen biletów Do Bangkoku można dolecieć od 1100 zł w jedną stronę a stamtąd już Cebu airlines do Manili ma Tanie loty(chyba piszę tylko to co znalazłem na internecie )

  Zobacz cały wątek: Zona z Filipin

 • Cześć postaram się opisać swój plan otóż : jeżeli występują jakieś nieścisłości to prosiłbym o radę . W polsce załatwiam Filipińska wizę oraz Polskie zaproszenie. Lot z warszawy do bangkoku przez kijów chyba najtanszy jaki znalazłem . W bangkoku będzie na mnie czekać narzeczona . na Lotnisku dostaje 15 dniową wize do Tajlandii . Zostajemy tam 2 dni i w tym czasie składamy podanie o wizę dla niej. Następnie lot z Bangkoku do Manili. Tam jestem max 40 dni czekając aż Ona dostanie wizę. Droga powrotna w taki sam sposób . Bangkok odebrać wize. Bangkok - Warszawa przez Kijów. Czy starając się o wizę Filipińską wpisać w podaniu adres narzeczonej? Czy to wiąże się z jakimiś konsekwencjami dla niej

  Zobacz cały wątek: Zona z Filipin

 • Czy osobą z polski na którą będzie wydane zaproszenie, musi się stawić wraz z moją narzeczona do ambasady w Bangkoku w celu wydania wizy? U mnie prawdopodobnie zaproszenie będzie wystawione na mojego ojca. On ma lepszą sytuacje finansową i zatrudnieniową niż ja. Co w takim wypadku . Jak zaproszenie będzie wystawione na inna osobę a inna pojawi się w ambasadzie. Czy może to nie robi różnicy. ?

  Zobacz cały wątek: Zona z Filipin

 • Witam :) mam nadzieję ze to forum jest nadal aktywne. Potrzebowałbym pomocy. Otóż chciałbym ściągnac moją narzeczoną do polski. W jaki spsób zrobić to najszybciej i najpewniej. Czytałem o zaproszeniu. ALe czy po otrzyymniu tego zaproszenia msi ona udokumentować posiadane środki finansowe? Jeżeli na zaproszeniu jest napisane , że to ja biorę za nią odpowiedzialność finasową

  Zobacz cały wątek: Zona z Filipin


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane