Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: pablo20066

 • Login: pablo20066
 • Data rejestracji: 2007-12-31
 • Tematy użytkownika: 0
 • Posty użytkownika: 2 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty pablo20066

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam ponownie! sh4do Dobrze to wszystko napisałeś, widze ze komornicy Ci nieobcy ale...Jest jedno ale z którym się niezgadzam. Piszesz ze jak by co to mieszkasz u kolegi i dajesz jego namiary i komornik może nas pocałować w nos, hmmmm...Wiesz co komornik Ci wtedy mówi?Mówi że nieinteresuje go twój adres zameldowania tylko gdzie i ukogo przebywasz.Wchodzi do chaty twojego kumpla i rekwiruje naprzykład jego telewizor.Dlaczego?Bo ty ten telewizor użytkujesz,jeździsz jego samochodem?Rekwiruje, bo ty go użytkujesz itak dalej.Mówię tak bo, zrobiłem kiedyś dokładnie tak jak pisałeś.Sądziłem ze jest to dobry pomysł.Niestety okazało się ze to był najgorszy z najgorszych pomysłów.Oczywiście nieobyło się bez rozprawy w sadzie i było czeba wszystko odkręcać.Niemuszę chyba pisać ile to kosztowało nerwów i czasu.Niewiem czy prawo zezwala na takie praktyki komorników ale takie praktyki stosują.Na moje protesty i protesty kolegi ,komornik tylko się usmiechał i mówił że jeżeli coś mi się niepodoba to mogę na niego złożyć skargę a on wykonuje tylko czynności komornicze.NA KOMORE NIEMA BATA!On Ci namiesza a Ty musisz później wszystko odkręcać.Pozdrawiam i życzę SPOKOJNYCH ŚWIĄT!

  Zobacz cały wątek: KOMORNIK

 • Pewnie ze Cię odwiedzi! Zobaczy jak mieszkasz co można Ci zabrać i jak można Cię zgnoić.Zwykła praktyka komory.Mam doświadczenie znimi.Musisz poczytać trochę prawo by niedać się zrobić w konia.Komornik wie ze niejesteś zorientowany w prawie więc pojedzie z tobą jak z burą suką.

  Zobacz cały wątek: KOMORNIK


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane