Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Forum - użytkownicy

Profil użytkownika: paula790

• Login: paula790
  • Data rejestracji: 2018-10-22
  • Tematy użytkownika: 0
  • Posty użytkownika: 16 Zobacz wszystkie

Ostatnie posty paula790

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Zgadzam z poprzednikami. Mecenas Klimkowski to jeden z najlepszych prawników. Znam i polecam. Super fachowiec. Zostawiam namiar do niego 600 365 228

Zobacz cały wątek: Adwokat rozwód Gdańsk

• Mecenas klimkowski NAJLEPSZY. Zaimponowal mi profesjonalizmem oraz umiejętnością przedstawienia rozwiazania problemu. Przygotowywał mnie osobiście na kazda rozprawę dzięki czemu nie byłam zaskoczona. Kazda probe ublizenia mi przez byłego męża mecenas ucinal nie pozwolił mi na przekroczenie granic. W jego towarzystwie czułam się bardzo bezpieczna , tak powinna się czuć kazda kobieta u boku swojego adwokata na sali rozpraw. Super kontakt, bez konieczności przebijania się przez sekretariat. Ktoś zosawił do niego namiar 600365228. Warto się umówić z nim chociaż na poradę i porównać warunki współpracy.

Zobacz cały wątek: sprawa alimentacyjna - Łódź ADWOKAT

• Również byłam klientkom mecenasa Klimkowskiego. Polecił mi go mój obecny partner któremu mecenas wywalczył właśnie opiekę naprzemienną. Mnie osobiście prowadził sprawę o rozwód. Sprawa zakończona sukcesem: wina męża, alimenty na dzieci na mnie łącznie ponad 5000 zł. W chwili obecnej rozważam podział majątku wspólngo. Najważniejsze aby sprawa była prowadzona przez prawnika, którego tak wiele osób zachwala a nie kancelarię. Przecież klienta reprezentuje konkretny człowiek a nie kancelaria czy nadzorca. Z mecenasem Klimkowskim osobisty kontakt - czasami nawet w weekend. Konkretne odpowiedzi co i jak mam robić a nie tylko wskazywanie "ścieżek". Super współpraca. pozostawiam aktualny nr 600 365 228

Zobacz cały wątek: Adwokat - opieka naprzemienna - Łódź

• Ja poszłam ze swoim rozwodem do mecenasa Klimkowskiego. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Mecenas bardzo sie angażował w moją sprawę, był zawsze świetnie przygotowany i bardzo aktywny na sali rozpraw i co najważniejsze OSOBIŚCIE nie wysyłając nikogo do pomocy. Miał też zawsze dużo czasu dla mnie, wszystko mi tłumaczył. Czułam, że naprawdę mnie rozumie i chce mi pomóc, a nie tylko wyciągnąć kasę. Sprawa oczywiście została wygrana. Pan mecenas udowodnił przed sądem winę mojego męża, a ja dostałam wysokie alimenty, które mój były już w tej chwili mąż płaci do dziś. Mam do niego tylko kontakt mailowy: igorklimkowski@onet.eu. Powodzenia

Zobacz cały wątek: Dobry adwokat od rozwodu Gdańsk/Gdynia/Sopot

• Nie wiem skąd jesteś ale myślę, że w dobie rozwiniętego transportu nie ma to żadnego znaczenia. Ja poszłam ze swoim rozwodem do mecenasa Klimkowskiego. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Mecenas bardzo sie angażował w moją sprawę, był zawsze świetnie przygotowany i bardzo aktywny na sali rozpraw i co najważniejsze OSOBIŚCIE nie wysyłając nikogo do pomocy. Miał też zawsze dużo czasu dla mnie, wszystko mi tłumaczył. Czułam, że naprawdę mnie rozumie i chce mi pomóc, a nie tylko wyciągnąć kasę. Sprawa oczywiście została wygrana. Pan mecenas udowodnił przed sądem winę mojego męża, a ja dostałam wysokie alimenty, które mój były już w tej chwili mąż płaci do dziś. Mam do niego tylko kontakt mailowy: igorklimkowski@onet.eu. Powodzenia

Zobacz cały wątek: Adwokat do Rozwodu

Więcej postów użytkownika paula790

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane